2737
2734
من هوس پیراشکی مادر شوهر پز میکنم اگه بگم الان بال در میاره واسم درست میکنه حیف که رو بهش نمیدازم&nb ...

😂😂😂حالا من به مادر شوهرم بگم می گه واه ما ۹ شکم زاییدیم هوس موس نداشتیم 😉😉

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
خدا بحق این روزای عزیز دامنت رو تا محرم امسال سبزکنه

نه مشکل من یچیز دیگس

دوست بدار کسی را که دوستت دارد حتی اگر غلام درگاهت باشد و دوست مدار کسی را که دوستت ندارد حتی اگر سلطان قلبت باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونی چون خودت درست میکنی به دلت نمیچسبه بده کسی واست درست کنه وقتی کامل اماده شده برو بخور ااااای ...

البته من فیلمبردارم تو این نه ماه از سر اجبار 5 بار رفتم مجلس حالا جمعه هم یه مجلس دیگه داریم سه روزه دارم دعا میکنم -که بلو مرغ بدن 😁😁😁منی که تو هیچ مجلسی غذا نمیخورم اگه مرغ باشه دوربینو میزارم زمین مگم گور بابای عروس دوماد هفته ببش هم دوتا مجلس بود هر دوتاش کباب دادن کلی تو ذوقم خورد فقط دعا کن تا جمعه من زایمان نکنم😢😢😢

زنگ بزن مادرشوهرت بگو ناهار دارم میام اونجا ماکارانی بپز..چطور بچه دنیا میاد میگن برای اوناست بزار ی ...

ای بابا دست رو دلمون نذار،فقط نوه رو میخوان ،انگار تاج و تخت لویی چهاردهم رو قراره بهش واگذار کنن،ما هم در نقش ماشین جوجه کشی

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2738
اشکال نداره شاید اونم تحت فشار بوده ولی مادره اشکال نداره چیزی تو دلش نیسا

میدونم اخلاقش این مدلیه

ولی ناراحت میشم جلو خواهرام میگه ،دفعه دوم بود تو جمع بهم میگه ،دفعه قبلم گریه کردم فهمید ناراحت شدم ،بازم الان تکرار کرد

خب به خودم بگو نه تو جمع

خدایا شکرت   
البته من فیلمبردارم تو این نه ماه از سر اجبار 5 بار رفتم مجلس حالا جمعه هم یه مجلس دیگه داریم سه روز ...

واااای من عجیب غریب از مرغ متنفر شدم

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
دخترا واسم دعا میکنین؟

انشاله  خدا بهت هر چ میخوای بده و روز روز روزات خوب بشه  سلامت  تندرست باشی  حسین پشت پناهت  ب امام حسین متوسل شو دعاش  بخون زیارت عاشورا  بخون شک نکن مرادت میدا عزیز دلم برا منم دعا کنید زود برم سر خونه زندگیم   مخصوصا دخترای مجرد 💓😻

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
ناراحتی قلبی

مامان منم پیس میکر داره حالت رو درک میکنم 

خدا اگه بخواد تو بدترین شرایط بهترین رو برات رقم میزنه 

خواهرای زن داداش من باردار نمیشدن زن دااشم تو نامزدی رفته بود دکتر گفته بود تو ب هیچ عنوان باردار نمیشی 

الان زن داداشم دوتا پسره داره 7 سالشونه امیدت ب خدا باشه 

حالا من بمیرم نمیگم درست کنه 😁البته دستپختشم دوست ندارم خداروشکز

من هوس بکنم خودم درست می کنم نشد خواهرم 😍😍فداش بشم سه سوت مشکل من اینه هوس ندارم اصلا برا همین تا حالا ۷ کیلو اضافه کردم  که  دیروز رفتم بهداشت دیدم نیم کیلو کم کردم 😢😢😢😢

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706