2733
2734
عنوان

ای خدا من چقدر بدبختم کلا دیگه روابط اجتماعیمو از دست دددم

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج راه حل نیست ولی واقعا تنهایی هم آزاردهندس

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
2728
خب الان  چی کار باید بکنم ها ؟ الان هم تنهام هم تو خونه ام هیچی قبول نشدم .

عزیزم سنی نداری الان یه سال بخون اون رشته ای ک میخای قبول شو و آیندتو بساز...من ۳۴ سالمه و به این مشکلات تو رسیدم.شوهرم نمیزاره درس بخونم و با کسی ارتباط داشته باشم.ازدواج تو این شرایط تو رو به انتخاب اشتباه میکشونه...هنوز دیر نشده برات...یا برو دنبال درس یا کار...

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
2740
عزیزم سنی نداری الان یه سال بخون اون رشته ای ک میخای قبول شو و آیندتو بساز...من ۳۴ سالمه و به این مش ...

بابا به خدا نمیشه درس بخونم از صب تا شب ۷ ساله ک تنهام . اصلا تمرکز ندارم . نمیدونم باید چی کنم میرم دکتر بعضی موقع ها دخترای یه ذره از خودم بزرگترو میبینم یاد همکلاسیام ک دکتر شدن می افتم و غصه میخورم . میرم بیرون دخترای دبیرستانیو میبینم غصه میخورم یه دونخ دوست ندارم یه دونهه . نمیدونم خدا کجا بود نمیدونم 

بابا به خدا نمیشه درس بخونم از صب تا شب ۷ ساله ک تنهام . اصلا تمرکز ندارم . نمیدونم باید چی کنم میرم ...

خب درس بخونی بری دانشگاه دوست پیدا میکنی.‌‌..الان نری بعدا دیر میشه...فرصتهاتو الکی از دست نده...خودتو قوی کن....البته اگر درس خوندن رو دوست داری وگرنه کلاس برو...دوست پیدا میکنی.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
2706