2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کراش داشتی رو کسی 😊

نه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2731
بله ۱۸ساله ازدواج کردم بدترین بلاهم مجبورشکردم توافقی جدابشیم ولی وسطا نزاشتن خونواده ها

الان با همسرت زندگی میکنی خوبه روابطتون کنار اومدین

👈کاربر اقا هستم 
سلام قدم من یادت نره ها ده تا بود

سلام مگه میشه تو روفراموش کرد عشقم😘

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
شما کاربر مرد هستید شرمنده دقت نکردم

به ابوالفضل  نگی کی هستی رگمو میزنم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

یه سوال هر کی دوست داره جواب بده

اگه فرشته مهربون مثل قصه سیندرلا بیاد پیشتون و۱۲ساعت وقت داشته باشین هر کاری دوست دارید انجام بدید چه کاری انجام میدید؟

صلوات
بله ۱۸ساله ازدواج کردم بدترین بلاهم مجبورشکردم توافقی جدابشیم ولی وسطا نزاشتن خونواده ها

شما چند تا خواهر شوهر داری؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
الان با همسرت زندگی میکنی خوبه روابطتون کنار اومدین

باهم زندگی میکنیم ولی رابطمون خوب نیست ودوباره توفکرطلاقیم

2706