2752
2734
چرا بیداری😁

دارم پیاده روی میکنم همین الان بیرونم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره تو شرکت واسه یکی از همکارا شوخی داریم تلافی کردم رفت تو دیوار🙈😆😁

تا حالا شده مهمان بیاد خونتون کاری کنی که زودتر بره؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731
دارم پیاده روی میکنم همین الان بیرونم

با کدوم کاربر شیش هستی ودوسش داری

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
همش فکر میکردم اقایی😂

نه عزیزم خانوم هستم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اومدم یه سوال خفن بپرسم،فکر کردم اقایی منصرف شدم،رفتم دیدم چک کردم دیدم خانمی،سواله یادم رفت باورت م ...

یه کم فکرکن دیگه من عاشق سوالای خفنم😂

بابا با ادب چقدر شما با ادبی هزار ماشااا😁😍

😂😂😂😂😂 به خدا همینطوریم دوستام همش حرصشون میگیره میگن بیا چند تا فحش یادت بدیم میگم بلدم 😁😁😁

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نه عزیزم خانوم هستم

تا حالا براکسی گزارش زدی 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
تا حالا شده مهمان بیاد خونتون کاری کنی که زودتر بره؟ 

به اونجاها نکشیده 😁🙈یا درو باز نکردم خیلی شده یا شب بوده چراغ هارو خاموش کردم فکر کنن نیستیم خونه زیاااد چی کیفی میده بعد میرفتن عشق می کردم راحت میشدم 😁😍

👈کاربر اقا هستم 
با کدوم کاربر شیش هستی ودوسش داری

خانم اعتصامی وbenimay

یکی از من بپرسه خوب 

دوس داشتی  اولین کسی که تو تاپیکت پی ام بزاره کی باشه