2737
2739
عنوان

خواستگار دیونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 76 پست
بابا این ریگی به کفششه. معلومه خودش آدم شکاکیه. ولش کن

تازه میگف خیلی درامدم بالاست . میگف بالای ده تومن. ولی یه لباس پوشیده بود نمیتونستم نگاه بکنم به لباسش منم گفتم دوست دارم شوهرم شیک بپوشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک کنم‌تا لوزالمعده ت را هم بررسی کرده ها😁

باید بهش میگفتی بیشعور حداقل یه بطری اب معدنی میگرفتی برام تا زبونم ترک برنداره البته اگه ک و ن ت جر نمی خورد احیانا

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2740
من خیلی تشنه شده بودم و خیلی بیرون هوا گرم بود صبحش ۴ ساعت بیرون بودم نمیدونم چچوری دیده خیلی ادم دق ...

😄😄😄

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
زبون !!!!!

منم شوهرم اومد خواستگاریم بعد تو مراحل اشنایی یه بار دیدم کنار. دهنش مثل حالت کف بود نمیدونم دیدی یا نه مثلا صحبت میکرد یه مایع سفید چسبناک تو. دهنش بود اب دهنش کش دار بود

من خوشم نیومد واقعا ولی چیزی نگفتم چون. ملاک هایی که میخواستم داشت

ولی بعد. از ازدواج اصلا چنین چیزی ندیدم تا حالا

نمیدونم اون. موقع چه طور این جوری بود

تازه میگف خیلی درامدم بالاست . میگف بالای ده تومن. ولی یه لباس پوشیده بود نمیتونستم نگاه بکنم به لبا ...

نگفت چکاره؟ مدرک تحصیلی و.... 

در نگاه اول اگه ب دلت نشسته و میتونی به عنوان ی تکیه گاه بهش نگاه کنی اول تحقیق بعد مبارکه.... 

اگه ننشسته به دلت همینجا تمام بشه بهتره

❤️برات بهترینا رو از خدا میخوام ♥️

2706