2733
2734

اصلا قانون جذب چجوریه مدام باید بهش فکر کنی یا رهاش کنی؟من بهش اعتقاد دارم ولی نمیدونم چجوریه

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

منم فقط شنیدم میگن مدام تصویر یه چیزی ک میخایو باید بیاری تو ذهنت ولی دقیقشو نمیدونم

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خواسته خودمو توو برگه نوشتم اگ بهش رسیدم خبرت میکنم😂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2738
من مدام خونه دوبلکس تو ذهنمه چرا نمیخریم پس 😂

باید هم بهش خیلی فکر کنی

هم واسه رسیدنش تو دنیای واقعی یه حرکتی بزنی

میخری ایشالا😌😜

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
من مدام خونه دوبلکس تو ذهنمه چرا نمیخریم پس 😂

منم مرسدس توو ذهنمه از سال ۸۶تاحالا🤣🤣😕😂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰