2733
2739
من خودم اول بگم

خیلی کوتاهه ولی هیچ وقت یادم نمیره هیچ روزی اندازه اون روز نخندیدم
من و دوستم کنار خیابون منتظر ماشین وایساده بودیم شلوغم بود خیابون 

یه ماشین اومد و من عقب نشستم دوستمم پشت سرم بود گفتم از اون ور بیا عاقا همین که اون دور زد اومد در رو وا کنه راننده کارشو گرفت و رفت

واای منو بگی غش کردم از خنده ینی نفسم بالا نمیومد حرف بزنم ماشینم هی میرفت دیگ با بدبختی تونستم بگم فقط دور بزن

ی صلوات و قل هوالله میفرستی 😑😁😂

الان میاد😐

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با خواهرم رفتیم از این مغازه چاپیا لوگوی شرکت بزنه رو فنجون...اقا خیلی عادی رفتیم پسره پیچاره اومد نمونه هارو نشونش بده این شروع کرد سرفه کردن بعد نظرم میداد.ــ اقا فروشندع بیچاره قلبش اومده بود تو دهنش هی میگفت تشریف ببرین اماده شد بیاین 😂😂😂یعنی من مرده بودم

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2738

بچه ها دیر نکرده/؟؟😂

ی صلوات و قل هوالله میفرستی 😑😁😂

فکر کنم تو دختر خاله همون کاربری هستی که می‌گفت دخترخاله ام داره نارنگی میخوره و نظری نداره. 

فکر نمیکنی جریان تاپیک دیگران رو بهم می‌ریزی؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706