2733
2739
عنوان

دلم گرفت :(‌ حالشو خریدارم

329 بازدید | 28 پست

خواهر عشقم بعد چندسال به عشقش رسیده جهیزیه ش کامل کرد الانم رفتن حلقه خریدن چقد دل منم این روزا میخواد با عشقم:( 

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

ایشالا میرسی

صبور باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا میرسی صبور باش

ایشالا

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2728

صبر کن همه پی یهو درست میشه اگه ب صلاحت باشه من و همسرم بعد از کلی سختی به هم رسیدیم و الان ۶ سال از ازدواجمون میگذره .❤❤❤❤❤

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤
قل هو الله بخون به اون کاربر

وای امضات سست شدم از خنده

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
صبر کن همه پی یهو درست میشه اگه ب صلاحت باشه من و همسرم بعد از کلی سختی به هم رسیدیم و الان ۶ سال از ...

بعد چندسال

2738

برا تو هم پیش میاد 😎❤😍اصن بعدی تویی 😗😗😗😗

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘

منم همینطور😔

خسته شدم دیگه مدام برا کارش مشکل پیش میاد و نمیتونه بیاد خواستگاری

و همش بیکار میشه میره سر کار جدید و بازم بعد چندماه کارش مشکل پیش میاد و ....

دیگه داره ۴ سال میشه چشم انتظاریمون هردومون خسته شدیم😪

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔

ایشلا هم تو به عشقت برسی گلم

هم داداش من دوماد شه به امید خدا.

موقع ثبت نام از بی اسمی اسممو گزاشتم خسته🥴الانم تغییر نمیکنه،وزن اولیه ۷۲ کیلو در تاریخ ۹دی،قد۱۶۳،هدف۶۰ کیلو،گروه🧡
برا تو هم پیش میاد 😎❤😍اصن بعدی تویی 😗😗😗😗

مرسی❤💚💜💙💛

تو مگ دوساعت پیش خاموشی نزدی😸😹

من از اونجایی کع یک گشادیسم بزرگم 

از دوستان خواستم خاموش کنن دیدم بدتر کردن افتاب مهتاب نصب کردن😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
منم همینطور😔 خسته شدم دیگه مدام برا کارش مشکل پیش میاد و نمیتونه بیاد خواستگاری و همش بیکار میشه ...

من فعلا دوسال و سه ماه

ایشلا هم تو به عشقت برسی گلم هم داداش من دوماد شه به امید خدا.

مرسی عریزم ان شا الله

2706