2733
2734

بدترین لحظه زندگیم موقعی بودک ۶سالم بودچرخ فلک اورده بودن کنارخونمون تمااام دخترپسرهای محلمون سوارش شدن اونموقع ۱۰۰ت میگرفتن من هم نشستم بچ هاروشادی هاشونونگامیکردم وبغض کرده بودم ویواشکی اشکاموپاک میکردم چون اصلاپول نداشتم اونموقع 😢😢😢بدبودخیلی

شما اين انرژي هاي منفيتو مهار كن و ي كم مثبت گرا باش آنچيز كه در جستن آني،آني

چرا مزخرف میگی من الان تاپیک بزنم شادترین لحظه زندگی همه میگم وقتی بچه دار شدم یا شوهر کردم کسی که از شما نظر نخواسته ناراحتی از تاپیک برین بیرون درضمن من واسه این تاپیک دلایل خودمو دارم به کسی ربطی نداره نه انرژی منفیم نه روانی 

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقعی که مادرم تو اتاق عمل بود. گفتن عملش هشت ساعت طول میکشه... 

منم گفتم برم بیرون یه ناهاری بخورم. 

داشتم تو رستوران ناهار میخوردم داییم زنگ زد گفت چقدر دل سنگی داری تو این اوضاع فکر شکمتی. معلوم نیست میمیره یا زنده. تو از یه ناهار نگذشتی...و....

😒😒😒😒😒😒

نه  تقصیر نداشتم ولی باعث شد خواهرشوهر دهن ولم بهونه بیفته دستش برا تژکه انداختن و جنگ اعصاب&n ...

یه روزی خود خدا جوابشو میده مهم نیس اصلا غصه نخور

2731
بدترین لحظه زندگیم موقعی بودک ۶سالم بودچرخ فلک اورده بودن کنارخونمون تمااام دخترپسرهای محلمون سوارش ...

😭😭 میتونم درکت کنم

خداييش فازتون چيهء؟ ن اينكه خيلي همه شادن شما هم تاپيك بزن بدترين لحظه هاي زندگيتون نميشد بگي مثلا ...

واقعا  منم یاد سقطم افتادم. اشک تو چشام جمع شد. کاش یاداوری نمیشد چون خودم خیلی یادش میفتم  

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
2738