2737
2734
عنوان

لیزر

166 بازدید | 24 پست

لیزر بدن به نظرتون خوبه؟

اندام خصوصی و بخوام بکنم به نظرتون اشکالی داره؟

چجوریه کسایی که کردن بیان بگن❤

به نظرتون بکنم یا نه؟

موهارو کامل از بین میبره؟

قیمتش چه جوره؟

هرچی راجع بهش میدونید بگید دوستان

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

صلوات قل بخون براش

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرکس میخواد اسمش بگه نماز شب بگم شما هم واسه من دعا کنین  ببخشین استارتر وسط تاپیکت

نه عزیزم قربون دستت کاربریم واسه ۲_۳ نفره واسه من و خواهرم دعا کن مخصوصا خواهر کوچیکم خیلی تو فشاره❤

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
توام اضافه شدی 😐

ولش کن چکارش داری کار خوبی میکنه کار بدی که نمیکنه دستش هم درد نکنه

2738
تو همه تاپیکا میری زشته یه تاپیک جدا بزن 

واست متاسفم حوصله بحث باهات ندارم 

من از استارترا معذرت خواهی میکنم شما اگر حیلی از من یا فرهنگ تری تو مسائلی که به دو نفر دیگه مربوطه دخالت نمیکردی 

یعدم خودم عقلم میرسه واسه تاپیک جدا ولی چون امشی فقط چندتا اسم کم بود گفتم تو تایپک بچه ها گم اگر خودم میزدم اسم زیاد میشد و من شرمنده 

واست متاسفم حوصله بحث باهات ندارم  من از استارترا معذرت خواهی میکنم شما اگر حیلی از من یا فرهن ...

انقدر عصابم ازت خورد شد کلی غلط املای دارم واقعا متاسفم که فرق تبلیغ گزارش دعای خیر نمیفهمی

انقدر عصابم ازت خورد شد کلی غلط املای دارم واقعا متاسفم که فرق تبلیغ گزارش دعای خیر نمیفهمی

اووووو چه قاطی کردی من کی گفتم تبلیغ حالت خوب نیستا فقط گفتم جدا گونه بزن برو تاپیکای دیگرم ببین ینفر همین کارو کرد همه شاکین

متاسف باش مهم نیست ریپلای نشه منم حوصله بحث ندارم 

🤍
اووووو چه قاطی کردی من کی گفتم تبلیغ حالت خوب نیستا فقط گفتم جدا گونه بزن برو تاپیکای دیگرم ببین ینف ...

حرف زدی میگی ریپلای نشه 

تبلیغ منظورم اینه مگه تبلیغ کردم که بد باشه یا صلوات دعا واسه خودم خواستم 

لطفا فضول نباشیم ادای با فرهنگارو در نیاریم اگر خیلی با فرهنگ بودی فضولی نمیکردب وسط تاپیک دیگران بحث نمیکردی

2706