2737
2739
عنوان

خانما کسی اینجا وکیل هست چند تا سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 25 پست
قرار جلب اصلا به معنای حکم ورود به منزل یا محل مخفی شدن شخص نیست مگه اینکه در برگه ذکر شده باشه...که ...

مامور قفل درو شکونده اینا خونه نبودن رفته داخل ببخشید خیلی سوال شد شب چی میتونه مامور بیاره برای جلب مثل الان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونه بره دادگاه و برای غیبتش عذرموجهی بیاره..فقط روز ینی صبح تا غروب میتونن جلبش کنن

ممنونم مرسی مامور گفته بود اگه نصف شب ریختیم تو خونه ناراحت نشید تو هر وضعی بودید نمی‌تونید گلایه کنید 

مامور قفل درو شکونده اینا خونه نبودن رفته داخل ببخشید خیلی سوال شد شب چی میتونه مامور بیاره برای جلب ...

برای اینکارها اجازه ی مخصوص لازمه..ایشون بهتره به دادگاه مراجعه کنه و از مامور هم شکایت کنه

2731
ممنونم مرسی مامور گفته بود اگه نصف شب ریختیم تو خونه ناراحت نشید تو هر وضعی بودید نمی‌تونید گلایه کن ...

بعلت همچین اتهامی تو جلب سیار حکم ورود به منزل رو ندارند،ایشون میتونه از مامور شکایت کنه

برای اینکارها اجازه ی مخصوص لازمه..ایشون بهتره به دادگاه مراجعه کنه و از مامور هم شکایت کنه

آره منم گفتم خونه مادرشوهرش بوده اول آمدن اونجا آمده تو مامور خونرو گشته دیده زن طرف اونجاست زن گفته بیام خونه مارم ببین گفته نمیخواد بعد آمده اینور شهرک در خونشونو شکوندن رفته تو مامور زن آمده دیده زنگ زده 110 مامور با پر روی میگه من شکوندم گفته من که اینجا بودم میگفتی میومدم باهات گفته من نمیتونم منتظرت بمونم بیای حکم داشتم اما حکمی نشون نداده 

بعلت همچین اتهامی تو جلب سیار حکم ورود به منزل رو ندارند،ایشون میتونه از مامور شکایت کنه

جلب سیار ندارن مغازه طرفو بلدن اما حکم فقط برای این محدوده بوده کلانتری محل 

بله چون ایشون در دادگاه حاضر نشدن و دلایلی مبنی بر اتهامشون وجود داره، قاضی مجبوره برای انجام تحقیقا ...

میگه حکم قهریه دارم ببخشید نمیدونم درست نوشتم یا نه فارسیم زیاد خوب نیست 

2740
جلب سیار ندارن مغازه طرفو بلدن اما حکم فقط برای این محدوده بوده کلانتری محل 

پس حکم جلبش عادی بوده

به احتمال زیاد مامور صرفا برای ترسوندن و جلب شخص اینکار رو کرده و میشه به جرم ورود غیرقانونی ازش شکایت کرد

پس حکم جلبش عادی بوده به احتمال زیاد مامور صرفا برای ترسوندن و جلب شخص اینکار رو کرده و میشه به جرم ...

مرسی از پاسخ گوییت عزیزم بهت درخواست دوستی دادم اگه خواستی قبول کن 

میگه حکم قهریه دارم ببخشید نمیدونم درست نوشتم یا نه فارسیم زیاد خوب نیست 

بله قوه ی قهریه درسته..من در جریان کامل اتهام ایشون نیستم اما اگر صرفا اتهامشون یک نزاع معمولی و توهینه بهتره به دادگاه مراجعه کنن و برای غیبت این مدتشون عذرموجهی بیارند در غیراینصورت،عدم حضورشون قرینه ای هست بر اینکه اتهام میتونه متوجه ایشون باشه