2703
2553

میخواستم بدونم درمواردی مثل دعوای لفظی شکایت توهین به فرد طرف میتونه جلب سیار یا 24 ساعته بگیر و هر دستور جلب چقدر اعتبار داره برای دستور مجدد چقدر زمان میبره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دیک نمیشه زنکم بزنی تاشنبه خاستی شنبه بزن129وکلا رایکان جواب میدم وزارت دادگستری،

ولی الان خیلی عجله دارم بدونم یکی از فامیلامون با همسایه حرفش شده یعنی خانوم شروع کرده فحش دادن حمله کرده زدن بعد رفته شکایت کرده توهین لفظی شوهر فامیلمون نرفته دادگاه زن مامور آورده برا جلب 

اگه بعد از احضاریه در دادگاه حاضر نشه و از محل سکونتش اطلاع نداشته باشید میتونید حکم جلب سیار بگیرید

حاضر نشده دادگاه طرف رفته مامور آورده دم در خونشون برا جلب حالا میخواستم بدونم حکم 24 ساعته به این راحتی میدن برا یه دعوای لفظی یا نه 

2714

بله حتی ممکنه اعتبار حکم جلب سیار طولانی تر باشه مثلا ۲۰ روزه باشه و تو این مدت همه ی کلانتری های حوزه ی قضاییِ مدنظر میتونن شخص رو جلبش کنن،اگر از اون شهر یا حوزه ی قضایی خارج بشه جلبش سخت تره و نیاز به نیابت قضایی به حوزه ی دیگه داره..بعد از گذشت اعتبار حکم میشه دوباره تمدیدش کرد

بله حتی ممکنه اعتبار حکم جلب سیار طولانی تر باشه مثلا ۲۰ روزه باشه و تو این مدت همه ی کلانتری های حو ...

من الان متوجه نشدم یعنی برای یه دعوای لفظی به همین راحتی جلب سیار میدن 24 ساعته 

بله چون ایشون در دادگاه حاضر نشدن و دلایلی مبنی بر اتهامشون وجود داره، قاضی مجبوره برای انجام تحقیقا ...

اگه بره خودش الان دادگاه چی میشه همون موقع بازداشت میشه 

بله چون ایشون در دادگاه حاضر نشدن و دلایلی مبنی بر اتهامشون وجود داره، قاضی مجبوره برای انجام تحقیقا ...

نصف شب چی میتونه مامور بیاره برا جلب یا فقط صبح تا غروب 

قرار جلب اصلا به معنای حکم ورود به منزل یا محل مخفی شدن شخص نیست مگه اینکه در برگه ذکر شده باشه...که البته برای همچین اتهام ساده ای تو این مرحله از دادرسی گرفتن حکم ورود به منزل بعیده

2706