2733
2734
عنوان

پسر کوچولو و دندان سیاه

104 بازدید | 8 پست

سلام مجدد ب همگی

پسرم یه سالشه

دندون جلوییش لب پر شده

زیر لب پریش لکه سیاه هست

نمیدونم چی هست

ماشالا زودم دندون دراورد

تو نت خوندم بخاطر شیر مادر ک میخورن اینجوری میشه

شدیدا هم وابستس ب شیرم

چکار کنم مامانا 😥

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
سیاهی بخاطر قطره آهنه

غیر از اون چی

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون لک سیاه یعنی دندونش داره تحلیل میره و خراب شده پسر منم وقتی اولی اینطور شد 4تای جلو همه کم کم سیاه و خراب شدن و متاسفانه مجبور شدم زید بیهوشی 4تاشو ترمیم کنم چون درد گرفت و ابسه کرد البته یکسال طول کشید ا درد گرفت یعنی یکسالگی اینطور شد و دو سالگی درد گرفت که دو سال و دو ماه دقیقا ماه پیش 7 میلیون پول دادم و دندوناشو عصب کشی و ترمیم کردم. بهترین کار اینه همین الان سریع بری دکتر دندون پزشک و همچنین زل توس موس اطفال گیر بیاری رو دندوناش بزنی شبا تا پوسیدگیش به دندونای دیگه سرایت نکنه و کند بشه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2731
اون لک سیاه یعنی دندونش داره تحلیل میره و خراب شده پسر منم وقتی اولی اینطور شد 4تای جلو همه کم کم سی ...

خدا خیرتون بده من اگاهی نداشتم

نه این سیاهی قطره اهن نیست دندونش داره خراب میشه سریع باید بره دندونپزشکی اطفال

سپاسگزارم

نمیدونستم .. 😥

اون لک سیاه یعنی دندونش داره تحلیل میره و خراب شده پسر منم وقتی اولی اینطور شد 4تای جلو همه کم کم سی ...

سلام خواهر

عصب کشی که کردین  بعدش راحت میتونه غذا بخوره ؟؟

من یادمه‌واسه دندونی ک عصب کشی کردم یکی دو روز درگیر بودم

البته پسرم ۱۴ ماهشه 

غذاهاش پوره ماننده

2738
سلام خواهر عصب کشی که کردین  بعدش راحت میتونه غذا بخوره ؟؟ من یادمه‌واسه دندونی ک عصب کشی کرد ...

سلام بله از روز سوم کاملا عادی شد حتی پسرم گاز میگرفت مارو قبلش خیار هم از درد نمیخورد

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید