2733
2739
عنوان

یه سوال😐🙄

150 بازدید | 14 پست

میدونم سوال مسخره ای!ولی میخواستم بپرسم بنظرتون کسی که آرایشش فقط یه ضدآفتاب رنگی که زیادم پوشانندگی خاصی نداره،و یه رژلب میزنه فقط،با چهره بدون آرایشش خیلی فرق داره؟؟

مهسا هستم😃🌼

نه زیاد 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

خیر

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه قل هو الله و ی صلوات برام بفرستید🥺😭

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2728
2738
بستگی داره ب صورت طرف، چون بعضیا در همین حد هم زیباتر  میشن

اره اینم هست..ولی کسی که صورتش ایرادی نداشته باشه،منظورم جای جوش چیزی نداشته باشه،بازم تغییر خاصی نمیکنه🙄

مهسا هستم😃🌼
2706