2737
2734
عنوان

یکی به من بگه چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم ماست پروبیوتیک هس؟؟

نه ببین مثلا ماست پروبیوتیکِ کاله      

پروبیوتیک  به خاطر باکتری های مفیدشه که برای گوارش خوبه 

اینو ببین https://www.google.com/amp/s/kalleh.com/book/article/wellness/%D9%84%D8%A7%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%88%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D8%A2%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B4/amp/

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728
نه ببین مثلا ماست پروبیوتیکِ کاله       پروبیوتیک  به خاطر باکتری های مفیدشه که ...

اهان.ممنون گلم.ی خانومی هم اینحا گف ماست کم چرب لاکتیویا میخوره..فقط نمیدونم چاق میکنه یانه..خوشمزه اس یعنی؟؟

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2740
اهان.ممنون گلم.ی خانومی هم اینحا گف ماست کم چرب لاکتیویا میخوره..فقط نمیدونم چاق میکنه یانه..خوشمزه ...

من لاکتیویا نخوردم   فقط پروبیوتیک خوردم   خوب بود  فرق چندانی تو مزه با بقیه ماستای کم چرب نداره   بیشتر مفیده 

البته ما پروبیوتیک پر چرب هم داریم 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
من لاکتیویا نخوردم   فقط پروبیوتیک خوردم   خوب بود  فرق چندانی تو مزه با بقیه ماستای ...

پروبیوتیک مارکهای مختلفی به غیر از لاکتیویا داره؟؟

همه ماست‌ها با باکتری‎های لاکتوباسیلوس بولگارسیوس و استرپتوکوکوس ترموفیلوس درست می‏‌شوند اما بیشتر آن‎ها پروبیوتیک ندارند. پروبیوتیک‌ها باکتری‌های مفیدی هستند که مطالعات علمی زیادی روی آن‌ها انجام شده و وقتی به مقدار زیاد و در کنار مواد مورد نیاز بدن مصرف شوند برای سلامتی بسیار مفیدند. اکتیویا و لاکتیویا دارای «لاکتوباسیلوس بولگارسیوس، استرپتوکوکوس ترموفیلوس، لاکتوکوکوس لاکتیس و البته بیفیدوباکتریوم لاکتیس (BB-12) هستند.

من فقط پروبیوتیک خالی مصرف کردم اما مثل اینکه لاکتویا هم یه نوع پروبیوتیکه 

همه ماست‌ها با باکتری‎های لاکتوباسیلوس بولگارسیوس و استرپتوکوکوس ترموفیلوس درست می‏‌شوند اما بیشتر آ ...

ممتوت گلم بابت توضیح کاملت

2706