2726
عنوان

یکی به من بگه چرا

1485 بازدید | 30 پست

چرا میگن بهترین ماست برای اونایی ک تو رژیم لاغری ان ماست یونانی پرچرب هس؟؟واقعا چطوری ممکنه اخه

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2728

فکر کنم اون برا رژیمایی مثل کتوژنتیک هست 

وگرنه من پروبیوتیک کم چرب استفاده میکنم با اسفناج 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
فکر کنم اون برا رژیمایی مثل کتوژنتیک هست  وگرنه من پروبیوتیک کم چرب استفاده میکنم با اسفناج&nb ...

اسم ماست پروبیوتیک هس؟؟

منم زیاد شنیدم که تو رژیم باید ماست پر چرب خورد یکی از دلایلش این  که سیر نگه داره

اتفاقا همین دلیلو نوشته بود ولی خب پرچرب باشه چاقی میاره خودش ک

2706