2737
2739
عنوان

کاش بدونم نی نی م چیه

360 بازدید | 47 پست

هیچ علائمی ندارم

نه ویار نه تهوع نه سرگیجه ... هیچ هیچ

هوس هیچی هم نکردم.

خودم تنبل بودم از قبل. الان یکم خوابم بیشتر شده.

گاهی سردم میشه اما شوهرم میگه دست به بدنت میزنم دماش بالاتره.

نه جوش زدم نه لک. فقط یکی دوبار روی بینیم چربیش بیشتر بود. چرب شده بود.

اشتهامم تغییر نکرده

برای براورده شدن حاجتم‌یک‌ صلوات مهمانم کن💜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ب احتمال زیاد پسره چند وقتته ؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

احتمالا دختر

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2740

همه گفتن پسر فقط من گفتم دختر😂😂

چون علایمت مثل خودم بود و منم دختر

اما من کلا همه چی حتی ضربان قلب بچم مثل پسرا بود

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706