2733
2734
عنوان

من کاملا به سایت حق میدم که این قانون رو بذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 84 پست
تعداد مردای راننده از زن های راننده بیشتره پس نمیشه امار گرف چون طبیعیه تصادف مردها بیشتر باشه

نه خوب نصف همونا دارن کلی آدمو به کشتن میدن

از دیدگاهتون خوشم اومد 🙃 از این به بعد سعی میکنم نزدیک راننده مرد نشم!

شماهم تا میتونید از راننده های زن فاصله بگیرید🙃 

شب خوش دوست عزیز🌹

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن
نه خوب نصف همونا دارن کلی آدمو به کشتن میدن از دیدگاهتون خوشم اومد 🙃 از این به بعد سعی میکنم نزدیک ...

شبتون بخیر😘

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما اکثرا تو تاپیک های جنجالی شب تا صبح هستین .اون زمان نی نی یار نیس بترکونه .خودتون شاهدید دونفر چ ...

ممنون متوجه حضور منید،اما چه خوشتون بیاد چه نه من با خانواده همسرم هیچ مشکلی ندارم در سن مناسب ازدواج کردم مشکل باروری ندارم درمورد  تربیت بچه کتاب میخوانم و به گفته دیگران حالا برحسب شانس یا تلاشهام درمادری موفق بودم  اغلب اعضای خانواده ام پزشکن سوال پزشکی ندارم اهل غیبت نیستم  وضعیت مالیم خوشبختانه مناسبه پس خود به خود اغلب موضوعات این سایت برام حذف میشن توی موضوعات اجتماعی ،کتابخوانی ،فیلم و ،،، شرکت میکنم حالا اینجا عنوان جنجالی میگیرن مقصر نیستم که شما من را در تاپیکای مشکلات خانواده همسر نمیبینید. دوست گلم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
ممنون متوجه حضور منید،اما چه خوشتون بیاد چه نه من با خانواده همسرم هیچ مشکلی ندارم در سن مناسب ازدوا ...

عزیزم سو تفاهم شد برات .

تاپیک جنجالی سیاسی و مذهبی منظورمه .اینایی که نوشتین چه ربطی به حرف من داشت؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731
حق حرف زدن داریم تا زمانی که فرهنگ درست حرف زدن رو بلد باشیم وقتی بلد نیستیم چه بهتر که ممنوع باشه

گلم اینکه ممنوعه برای ریزش موی ماها نیست برای اینه که توهین یا کنایه به اشخاص سیاسی اجتماعی مملکت نشه تا کل سایت فیل تر نشه مثل پارسال

و نکته بعد اینکه خود شما کم از این دست تاپیکها نمیزنین که منافات داره با قوانین سایت

و نکته بعد از اینش هم اتفاقا خانومها تو بحث بهتر از آقایونن و آقایون در فضای مجازی جمله اول به دوم فحش ناموسی نثار میکنن و خانواده همدیگرو مورد عنایت قرار میدن صد البته بانوان خانواده همو

وگرنه توی دنیای واقعی همه سعی میکنن مادب باشن و حریم حفظ کنن اونجام باز اقایون دعوایی ترن یعنی انقدر که شاخ تو شاخ شدن اقایونو دیدیم گیسو گیس کشی خانومارو ندیدیم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

میون کلامتون 

خواهشا انقدر خود تخریبی نکنیم فقط!  انقدر نگیم ما ایرانیا فلان و فلان و فلانیم 

از بقیه ملت ها بت نسازیم 

اتفاقا ما مردم خیلی خوبی هستیم!! 

خودمونو دست کم نگیریم بخدا

با این اوضاع مملکت خیلی هم نسبت به شرایط خوب و نجیبیم!!

ببخشید اگه بی ربط بود به تاپیک

2738
خانومی و در مورد خانوما اینطوری حرف میزنی؟ :)) آفرین واقعا. 

طرفداری الکی کنم؟

من طرف حق هستم .

تو بعضی چیزا مردا بهترن تو بعصی چیزا زن ها .

هر کدوم شدت و ضعف هایی دارن .

چرا الکی طرفداری کنم

ولی تو این سایت همیشه دعوا میشه 

چون هیچکس به اعتقاد ات دیگران احترام نمیزارن

اگرم نظر میدن با بی احترامی و تمسخره

ولی اگر همچنین بحثی پیش بیاد خیلی خوب شعار میدن

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
طرفداری الکی کنم؟ من طرف حق هستم . تو بعضی چیزا مردا بهترن تو بعصی چیزا زن ها . هر کدوم شدت و ضعف ...

من موافقم چرا اینقدر زن و مرد میکنید طرفدار حق باشین 

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
گلم اینکه ممنوعه برای ریزش موی ماها نیست برای اینه که توهین یا کنایه به اشخاص سیاسی اجتماعی مملکت نش ...

مطمئن باش اگه فحش اینجا ازاد بود .بعضی خانوما فحش ناموسی هم به هم میدادن .دیدم که میگم

عزیزم دقت کنی می بینی مردها منطقی ترن .زن ها چون بیشتر احساسشون علبه می کنه یهو داغ می کنن و گیس و گ ...

تو کشورهای دیگه زن ها رئیس جمهور  و قاضی هستن و این خودش نشون میده بعضی از زن ها درست مثل بعضی از مردها منطقی هستند و گیس و گیس کشی نمی کنند.

2706