2752
2734
عنوان

ب بقیه چیکار دارین توهین میکنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 46 پست
یه بار یه مردی تاپیک زده بود چی کار کنم خود ارضاییمو ترک کنم  این واقعا راهنمایی داره  ه ...

اینا ک صددرصد گزارش داره

یکی دوتاه تاپیک دیدم بنده خداها ی سوال ساده پرسیدن صدتا کامنت بی ادبی جوابشونو دادن

یه بار یه مردی تاپیک زده بود چی کار کنم خود ارضاییمو ترک کنم  این واقعا راهنمایی داره  ه ...

خب جواب دادن نداره جواب ندید. :)) حتما باید وجود نداشته باشه چیزی که دوس ندارید؟ 

اگه یه نفر بیاد به شما پیام خصوصی بده همچین چیزی بگه فرق میکنه قضیه، اونوقت تجاوز به حریم شخصی شماست و آزار جنسی کلامیه. ولی اینجا یه فضای عمومیه و حتی اگه آزار باشه متوجه شخص خاصی نیست، لزومی نداره حتما محو شه از صحنه‌ی روزگار. یه خانومایی اینجا هستن که فکر کنم اگه یه روز بفهمن توی اینترنت چه چیزایی وجود داره برن وزارت اطلاعات رو هم به آتیش بکشن راحت شن از وجود داشتن چیزایی که باهاش حال نمیکنن. خودخواهیه سانسور بقیه به اونم این حد. 

ول کن بزرگوار.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی وقتا پستایی که تو اینجور تاپیکا میزارن خیلی افتضاح تر از موضوعه تاپیکه

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2731
خب جواب دادن نداره جواب ندید. :)) حتما باید وجود نداشته باشه چیزی که دوس ندارید؟  اگه یه نفر ب ...

من تو اون تاپیک‌بودم

فقط گفتم اسی برو مشاوره

ولی باید میدیدی بعضی از خانوما چه پستای ناجوری میزاشتن....

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ولی خب از این به بعد هرجا تاپیک اینجوری دیدم تگت میکنم که کسایی که بد و بیراه میگن رو ارشاد کنی و ماهایی که میگیم اصلا این تاپیکا زدن نداره رو راهنمایی کنی😁

عکس پروفایل خودم هستم، لطفا کپی نشه❤️
خب جواب دادن نداره جواب ندید. :)) حتما باید وجود نداشته باشه چیزی که دوس ندارید؟  اگه یه نفر ب ...

جواب ندادم من

اگه اشکالی نداشت کاربریش نمیترکید 

نمیشه گفت چون عمومیه هرکسی هر تاپیکی دلش خواست بزنه 

مثل این میمونه یکی بگه من دوست دارم توی خیابون ادرار میکنم مکان عمومیه دلم میخواد هرکی ناراحته نگاه نکنه

هرجایی قانونی داره 

مگع جنگله

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒

من بارها ديدم يه مشت تاپيكاي مزخرف و جنسي ميزنن!

مثلا يكيشون ميگفت دوستاني كه فوت فت*يش دارن بياين تلگرام يه گروه تشكيل داديم!

يا حتي طرف عكس اونجارو فرستاده بود ميگفت اين زگيل تناسليه يا نه!😐

يا كلي تاپيك درمورد هايمن!

قشنگ مشخصه بعضي مرداي مريض همچين تاپيك هايي رو ميزنن!

اما بعضيا واقعا مشخصه نياز به راهنمايي دارن!

اون قضيه اش فرق ميكنه.

اما اينكه بگين خب ميتونين وارد اينجور تاپيكا نشين و اينطور چيزا اصلا درست نيست! چون اولاً فضاي سايتو به گند ميكشه دوماً من اينجا حتي يه كاربر ١٢، ١٣ ساله هم ديدم! خب اصلا خوب نيست تو سايت همچين چيزايي مطرح بشه.

ولی خب از این به بعد هرجا تاپیک اینجوری دیدم تگت میکنم که کسایی که بد و بیراه میگن رو ارشاد کنی و ما ...

ببین هزار نفر بهم حمله نمیکنن😰 کسی ازمن حمایت نمیکنه ک

من بارها ديدم يه مشت تاپيكاي مزخرف و جنسي ميزنن! مثلا يكيشون ميگفت دوستاني كه فوت فت*يش دارن بياين ...

چیزایی ک واقعا مزخرفه ی گزارش و تموم

اما کسی ک واقعا راهنمایی میخادحقش نیس انقد بدوبیراه بشنوه

چیزایی ک واقعا مزخرفه ی گزارش و تموم اما کسی ک واقعا راهنمایی میخادحقش نیس انقد بدوبیراه بشنوه

خب تر و خشك باهم ميسوزن ديگه

ميتونن از كلينيك بپرسن

ني ني يار خودشم ببينه ميتركونه اينطور تاپيكارو

و حتي منم يه بار چنين سؤالي مطرح كردم كه اگه كسي واقعا  سؤال داشته باشه بايد چيكار كنه؟ گفتن از كلينيك بپرسيد.

جواب ندادم من اگه اشکالی نداشت کاربریش نمیترکید  نمیشه گفت چون عمومیه هرکسی هر تاپیکی دلش خوا ...

به نظرم قوانین نینی سایت اصلا اساس نیست که بگی اگه اشکال نداشت تاپیک تعطیل نمیشد. :)) من اینجا گفتم از روسری بدم میاد کاربریم تعلیق شد. شنیدی میگن همینا به درد همونا میخوره؟ چهارتا سایت که روی پایه‌ی آزادی بیان بنا شده باشه برین یکم سخت میشه فکر کنم چون اونجا هرچی باهاش حال نکردیم رو پاک نمیکنه، دلایل به درد بخورتری میخوان. 

اگه برای ادرار کردن توی خیابون هم یارو رو حذف میکنین به نظرم باید بشینیم یکم حرف بزنیم با هم، عادی نیست. 

ول کن بزرگوار.
خب تر و خشك باهم ميسوزن ديگه ميتونن از كلينيك بپرسن حتي ني ني يار خودشم ببينه ميتركونه اينطور تاپي ...

بعضی تاپیکای قدیمی رو درموردبارداری یا اقدام یا...میبینم تا هزاران بازدید رفته الان تا میبینن ی تاپیک پربازدیدشده سریع گزارش میزنن

بعضی تاپیکای قدیمی رو درموردبارداری یا اقدام یا...میبینم تا هزاران بازدید رفته الان تا میبینن ی تاپی ...

تاپيكايي كه مورد خاصي نداشته باشه رو الكي نبايد گزارش بزنن

با اين يه مورد موافقم