2733
2739

خواهرشوهرعوضی من تمام زندگی منوپیش عمه های خودش فاش کرده ازسیرتاپیاز .الان اگه بدن دستم یعنی مطمعن باشین اونقدرمیزنمش تا قفل کنه.به نظرشما چیکارکنم تا همگی بسوزن اونقدربسوزن وحرص بخورن تا جزغاله شن.یعنی متنفرم ازتک تکشون به والله.شماروبه حرمت امام حسین قسم نگین ولش کنم یه راهکارهایی بگین عوض اون خنده های تمسخر وبگیرم ازشون

عاشق پسرانم وعشقم هستم ودوستش دارممممم

کات

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قطع رابطه وبگو حق نداشتی حرفای منو پیش کسی بگی‌ازاین ب بعد مث دوتاهمسایه ایم پیش منم حرف نزن چون پیش همه میگم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738

خب این میشه برات درس عبرت تا سفره دلتو پیش کسی باز نکنی هر وقت دلت گرفت شیر آبو باز کن ودرد ودلت رو به آب بگو هم سبک میشی هم نمیترسی به کسی بگه 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
سعی کن نظر دیگران برات مهم نباشه به هیجات نگیر و شاد باش و بخند. دنده پهن باش

اخه چه جوری بگم چی گفتم که متوجه بشین به خداشماهم جای من بودین آتیش میگرفتین

یادحدیث امام علی افتادم که فرمودن رازهاتونوبه دیگران نگید 

رازنگفتم که بهش .هرچیزی اززندگی من دیده رفته گفته ازحرف زدنام تابرخوردم با شوهرم با بچه هام همه چیز وهمه چیز

خب این میشه برات درس عبرت تا سفره دلتو پیش کسی باز نکنی هر وقت دلت گرفت شیر آبو باز کن ودرد ودلت رو ...

پول آب زیاد میاد خواهرم تازه اسرافم هست 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
رازنگفتم که بهش .هرچیزی اززندگی من دیده رفته گفته ازحرف زدنام تابرخوردم با شوهرم با بچه هام همه چیز ...

خودش مجرده؟

اگه متاهله توهم هرچی ازش میدونی به اونایی که روشون حساسه بگو.بابعضیا باید مثل خودشون رفتار کرد تا قبح کارشون رو بفهمن

2706