2733
2734
عنوان

دعا کنید گوش درد بچم خوبشه تروخدا

4983 بازدید | 19 پست

سیزده روزه زایمان کردم خونه مامانمم. از دوروزگی بچه گوشش میدرده فجیع جیغ میزنه فقط مامانم ارومش میکنه من دس پاچه میشم. بردمش دکتر گف عفونت نداره گوشش دارو داده اثری نداش  مطمعنم ا گوششه چون موقع درد گوششو میکشه و سرخ میشه گوشش و داغ. تروخدا دعاش کنید دلم برا بچم میسوزه شب تا صب گریه گریه منم پا ب پاش گریه میکنم

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم آب پیاز رو امتحان نکردی؟ 

دختر من فقط با اون آروم میشد بعدش هم ی کل اه نخی سرش میکردم ک باد ب گوشش نخورده.

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!
2728
2738

شايد شيرت كمه گرسنه ميمونه يا دلش درد ميكنه.گرم شدن گوشش از گريه س عزيزم نميشه گفت گوش دردا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

سیر بزار خیلی خوبه من که سیرو له میکردم با یکم از شیر خودم روی قاشق میزاشتم رو حرارت گاز یکم گرم بشه بعد پنبه رو با کبریت میسوزوندم کمی بعد سیرو میزاشتم لا پنبه میزاشتم تو گوش بچه.روغن یه چیزی هم میگن خوبه فک کنم بنفشه ی تو گوگل سرچ کن ببین 

2706