2733
2739

بچه ها بگید من چکار کنم میگن روش غیر مستقیم دیگه نمیشه سهامو فروخت خب اینکه فایده ندارا هر چقدم قیمتش بره بالا وقتی نمیشه فروخت چه سودی داره...از طرفی روش مستقیم هم باید بورس بلد باشیم چکار کنیم بالاخره

من مستقیم انتخاب کردم ولی وقتی تو سایت سهام عدالت میرم همش میگه شماره موبایل همخوانی ندارد چیکار کنم

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من مستقیمو انتخاب کردم  ، امروزم ۳۰ درصدمو گرفتم دادم پای بدهی🙂🙂

سی درصدش چقدر شد؟ 

السَلامُ عَلی الحُسّین وعَلْی عَلي بنِ الحُسّین وعلی اولادالحُسین وَعَلی اَصحابِ الحُسّین🌹
2738
غیرمستقیمم میشه فروخت اتفاقا همشو اما مستقیم فقط ۳۰ درصدشو 

اخه تو سایت خوندم نوشته بود امکان دخل و تصرف و انتقال به غیر در روش غیر مستقیم وجود ندارد..تروخدا بگو واقعا میشه فروخت اگه اره چطوری میشه؟

من مستقیم انتخاب کردم ولی وقتی تو سایت سهام عدالت میرم همش میگه شماره موبایل همخوانی ندارد چیکار کنم

باید شماره به نام خودت باشه اگه نیس برو تغییر شماره بزن تو سایت

اخه تو سایت خوندم نوشته بود امکان دخل و تصرف و انتقال به غیر در روش غیر مستقیم وجود ندارد..تروخدا بگ ...

آره باورکن اصلا برو گوگل بزن امکان فروش غیر مستقیمها رو بخون من پشیمونم چرا مستقیموزدم اما کلا میگن مستقیم بهتره حالا شما ب حرف من اکتفا نکن بازم پرس و جو کن. 

2706