2737
2734
سینه نمیگیره پسرم😩

عزیزممم 😢 ان شاالله همیشه تنشووون سالم باشه 😘😘

خواهششش میکنم برام دعااا کنیدد ب دعاهاتون نیاز دارم  ان شالله همیشع سلامت باشید ❤                                                                                                   اقایم ابوالفضل هیچ وقت تنهام نگزاشتی این بارم کمکم کن  میدونم ک  دلم نمی شکنی اقا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سینه نمیگیره پسرم😩

خوب شیر خودتو بدوش بهش بده. نذار شیر مادر ازش دریغ شه. اگه مزشو دوست نداره با دکترش مشورت کن ببین میتونی ترکیبی از شیر مادر و شیرخشک بهش بدی

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
2728
نگران نباش ریز ها زودتر درشت میشن،پسر من 3500 دنیا اومد الان 6 ماهشه بچه دوستمم 2800 دنیا اومد هم سن ...

کاش برا همه صدق میکرد🤕🤕 

حالا خداروشکر برا بچه های اسی صدق داره ولی برا بچه من همون ریزی مونده 🤕

وزنش چقده؟

7 کیلو نیم تا 4 ماهگی  خیلی خوب وزن گفت بدش دیگه 2 ماهی کمتر از نیم کیلو 

خواهششش میکنم برام دعااا کنیدد ب دعاهاتون نیاز دارم  ان شالله همیشع سلامت باشید ❤                                                                                                   اقایم ابوالفضل هیچ وقت تنهام نگزاشتی این بارم کمکم کن  میدونم ک  دلم نمی شکنی اقا 
2740
کاش برا همه صدق میکرد🤕🤕  حالا خداروشکر برا بچه های اسی صدق داره ولی برا بچه من همون ریزی مون ...

ای جانم اشکال نداره بخدا بزرگ میشن خوب میشن،من خودم خیلی ریز بودم همیشه میبردنم ازمایش بخاطر لاغری،ولی از کلاس پنجم تپل شدم،الانم اضافه وزن دارم دنبال لاغری م

اوف  دختر منم یک سالکی ۷ و نیم بود

برای منم همین بود تا یکسالگی. ولی بستمش به سرلاک و حریره و فرنی خداروشکر الان بهتره دوسالشه 12کیلوئه

پناه میبرم به خدای صبح روشن از شر آنچه آفریده سوره فلق
ای جانم اشکال نداره بخدا بزرگ میشن خوب میشن،من خودم خیلی ریز بودم همیشه میبردنم ازمایش بخاطر لاغری،و ...

انشالله همینجور ک شما میگی باشه 

اره خودمم ریز بودم الان اندازه تانک شدم 😂

مامانم میگه دخترتم ب خودت کشیده