2737
2739
عنوان

کسی بوده صورتش خیلی جوش داشته باشه ولی الان پوستش خوب شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی قربونت بشم 

من اول رفتم پاکسازی پوست ,جوشام دیگه حالت ژله ای شده بودن . سه روز قبلش هم شروع به خوردن سفالکسین کرده بودم .

جوشای ژله ایم از بین رفتن  و یه مدت سیپروترون کمپاند خوردم .دیگه جوش نزدم و نمی زنم 

برای ردش هم تا حالا سه جلسه میکرونیدلینگ رفتم . هر شب هم قبل خواب آب سیب زمینی میزنم به پوستم . نیم ساعت میمونه بعدش محلول ویتامین سی و روش سرم  میزنم . پوستم خداروشکر خیلی خوب شده .

رد جوشا رفت .یکم گودیش مونده که قراره پلکسر کنم برای گودیش . 

من پوستم افتضاح بود . واقعا گریه میکردم هر روز 

2728

اول آزمایش کبد و هورمون بده بعدش هم من تو سن بلوغ جوش میزدم صابون بابونه گلکوه عالی بود 

الانم هفته ای دوبار اسکراب میزنم صبح و شب کرم لاکورا و شب ژل دور چشم لاکورا .خدارو شکر پوستم خوبه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2738

۱۸ سالم بود سال ۸۲ بعد از ۱۰۰ تا دگتر و دارو، رفتم پیش یه دکتری که بهم راکوتان داد.اون موقع داروی جدیدی بود و پشتش حرف و حدیث زیاد بود ولی من خوردم داروشو.۳۰۰ تا.تا الان جوش نزدم هیچ مشکلیم برام پیش نیومد

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
من داغون بودصورتم از جوشوجایجوشتا یک ماه هرشب سرکه سیب میزدم الان ده ماه صورتم صاف شده....... ...

واقعا ؟؟؟ جوشات چجوری بودن،مال من ریزن و زیرپوستی

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
واااااای چقد خسته کننده س و زیاد😭😭😭

آره دیگه زیبایی خیلی دردسر داره

هیچ قرصی رو سرخور نخور .مثلا داکسی سایکلین باعث میشه رد جوش بمونه و پوست افتضاح میشه . باعث میشه پوست دیگه نتونه خودش رو ترمیم کنه

فقط پاکسازی تحت نظر تخصص پوست  و میکرونیدلینگ . هیچ راه دیگه ای نداره . خودتو با ماسک و روغن و فلان خسته نکن

2706