2752
2734
عنوان

این بچه دیگه امانمو بریــــــــــــــــــــده..کمک کمک کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1945 بازدید | 131 پست
وای خدا دعوام نکنید میخندم خیلی کاراشون بامزست...

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نیلا چه دختر باحالی داری

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

سما

2731
دقیقا منم احساس پیری میکنم از بس اذیت میکنه به زمین و زمان کارداره همش دستش به پریز و سیم و شارژر و برقه هرچی میبینه میخواد بزنه پریز
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
وای خدا ...فرگل....الهی بگردم دست خودم نیست به شیطونیاشون خندم میگیره...میاد برقو روشن میکنه

خدا رو باید شکر کنید...بچه های باهوشی دارین....همهشون باهوشن....این ها خانم دکتر ها آقایان مهندس آینده هستند. ...
همه دنیا بخواد و تو بگی نه، نخواد و تو بگی آره تموم....همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حروم.....
2706