2733
2734
عنوان

این بچه دیگه امانمو بریــــــــــــــــــــده..کمک کمک کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1945 بازدید | 131 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم دخترم سه سالشه و اخیرا هر شب سر خوردن شربت مکمل با هم برنامه داریم!

هر چی میگم بیا بخور میگه نمیخورم .. میگم کوچولو میمونی ..میگه من اگه کوچولو بمونم بابا منو بیشتر دوست داره!!

قدش یه متره ولی زبونش سه متر !! من از پس زبونش بر نمیام
2731
دیگه تو حمام نبرش...ببرش تو دستشویی. .که نخواهد بازی کنه جیششو بکنه و بیاد بیرون...شاید اوضاع بهتر بشه.....فسقلسی خوشش اومده بره آب بازی کنه
همه دنیا بخواد و تو بگی نه، نخواد و تو بگی آره تموم....همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حروم.....
واقعاکاراش روانیم میکنه میبرم دستشویی بشورمش نمیزاره همش ونگ میزنه که شیلنگو بده دست کن، منم عصبانی میشم امیدوار بودم هرچی بزرگ میشه فهمیده تر شه ولی با این اوصاف که شما میگی دارم نگران میشم
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
بگو حموم که بری آب وا کنی فرشته مهربون ازت ناراحت میشه یا در رو میبنده بمونی تاریکی یا لامپ رو هاموش میکنه شب که رفت با مینای برق لامپ رو خاموش کن بگو آب مال خوردنه نه آب بازی وقتی آب بازی بری فرشته مهربون میذارتت تو تاریکی
والا منم دارم دیوووووووونه میشم پسرم ٢٢ ماهشه یه سره حرصم میده غذا نمی خوره با اسباب بازی میزنه به تلویزیون کابینتا ' در یخچال و فریزرو باز میکنه و می کوبونه و میبنده خیلی هم شیطونه و به همه چیز می خواد دست بزنه و همرو گاز میگیره منم کم میارم پوکساید میخورم تا یه کم آروم شم ولی نمیشه و همش دعواش میکنم و هولش مییدم و یا از لجم محکم میشونمش رو مبل ٢٦ سالمه ولی گاهی فکر میکنم پیرزنه ٧٠ ساله ام ازبس که از لحاظ فکری و روحی خسته ام کاملا درکت میکنم چون شوهر منم مرتب به من میگه به بچه گیر میدی و تو مقصری.......
یعنی میشه روزی پسرم رو پزشک خطاب کنم. گلم می خواد دکتر بشهههه
پسر منم یک سالو نیمشه خیلی اذیت میکنه حرص میخورم گاهی وقتا میخوام از دستش گریه کنم مثل امشب نمیخوابید به شوهرم میگم این دیوونم کرده امروز میگه دیوونه بودی
دلم خیلی چیزا میخواااااااااد
فرشته مهربون رو براش جا بنداز دختر من عادت داشت تو روشنایی بخوابه چند چقته لامپ رو خاموش میکنم میگه چرا میگم عمو برقی برد چون ساعت وقت خوابه زیاد حرف بزنی دی وی دیت هم خاموش میکنه بمونی تاریکی برو شیرت رو بخور بخواب
براش از این برچسبا بگیر بگو سریع جیش بکنه تا فرشته مهربون واسش جایزه بده،بار اول نشونش بده بعد که جیش کرد بده خودش بچسبونه دیوار بعدم زود بیارش بیرون در حمام دستشویی روببند ببین شاید این روش کارساز باشه واسش، یه همچین تشویقایی واسش در نظر بگیر
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
بابا اینا بچه نیستن که دخملم همش گیر میده بریم حیاظ یعنی عین 24 ساعته یه روزو میخواد حیاط باشه تازه منم باید باهاش برم خودش که تنهایی نمیره میگه بریم حیاط میگم مامانی حیاط سوسک اومده کثیفه میگه خوب بریم سوسک ببینیم
Lilypie First Birthday tickers
2706