2737
2734
عنوان

مگه دسته خودمه که لاغرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 68 پست

منم لاغرم یه کم دوست دارم پر بشم ولی انقد جلو بقیه گفتم هیکل فقط من با اینکه یه شکمم زایمان مردم انگار خدا با قلم منو نقاشی کرده دهنشون رو بستم در حسرت هیکلمم هستن هیچوقت حرفشون رو تایید نکن اتفاقا حوری رفتار کن که اصلا نفهمن که خودت از خودت رضایت نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دهن مردم رو نمیشه بست چاقم بودی گیر میدادن

متنفرم از کسایی که راجب اندام و ظاهر آدم نظر توهین آمیز میدن مگه ما خواستیم اینجوری باشیم 

این نهایت بیشعوری طرف رو میرسونه 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
منم لاغر بودم- ازدواج کردم پرشدم اونموقع میگفتن الانم پیش خودشون میگن ارع حتما خونه ی باباش بهش چیز ...

منم ازدواج کردم ۴۵کیلوبودم

یادمه دوتا فلافل میخوردم با نون اضافه😭

اماخیلی لاغربودم

بعداززایمانم هم انقدرهیکلم خوب بود اصلا شکم نداشتم

۳۰ سال رو که رد کردم تازه شکفتم😆

الان باهزار رژیم و نخوردن ۶۰ کیلوام

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
منم ازدواج کردم ۴۵کیلوبودم یادمه دوتا فلافل میخوردم با نون اضافه😭 اماخیلی لاغربودم بعداززایمانم ...

وااای من چ کنم 47 بودم الان بعد از سه سال شدم 65

شکم دارممم منی ک شده بود 24 ساعت هیچی نخورم گشنم نمیشه الان معدم درد میگیرع باید بخورمم

خدایا ب دادم برس  میخام همینجوری بمونمم

من که آخر نفهمیدم ملت از دل شکستن و زخم زبون زدن چی نصیبشون میشه😔عزیزم شما هم بگو من خدادی لاغرم نیازی نیست  بارژیم و هزار بد بختی لاغر شم. البته از همه ی کسایی که لاغر نیستن معذرت میخوام منظور من به کسایی بود که  دل استارتر رو میشکنن  

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2738
وااای من چ کنم 47 بودم الان بعد از سه سال شدم 65  شکم دارممم منی ک شده بود 24 ساعت هیچی نخورم ...

یه رژیم اصولی بگیر نذار هیکلت خراب شه

علاوه بر اون سلامتیت ب خطر میوفته

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

اقا من اندامم مث شاهیکاست دقیقا 

زشتم؟ قد 167 وزنمم 50

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
سخته ازگوگل اینا میتونم رژیم خوب بگیرم ضرر نزنه?

من با سیب لاغری نتیجه گرفتم

تو گوگل سرچ کن...

کاش میشد ده کیلو از وزنمو بهت بدم هم مشکل من حل میشد هم تو 😄😄

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

من چاق بودم دیگه گربه تو کوچه هم بهم متلک مینداخت امکان نداشت کسی تو فامیل نگه چرا چاقی بعد ۲۰ کیلو کم کردم خدا شاهده یه نفر نگفت عه لاغر شدی یا چه خوب شدی مردم کارشون ایراد گرفتنه 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
2706