2737
2734
عنوان

مگه دسته خودمه که لاغرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نشو ازشون چون این آدما اینقدر درک و فهم و شعورشون پایینه نمیفهمن ما توی قیافه و هیلکمون هیچ نقشی نداشتیم واقعا 

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99

کلا ملت همش باید یه چیزی بگن.چاقی یه چی میگن لاغری ی چی میگن جوش میزنی ی چی بچه داری نداری یکی داری ....کلا باید همش اظهار نظر کنن ماشالا تو همه چیم تخصص دارن

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            
2728

خوشبحالت لاغری .‌شما نذر کرده ای عزیزم بقیه فکر میکنن حرف نزنن لالن . من چاقم انقدر حرف و تیکه انداختن انگار خودمون متوجه شرایط نیستیم و منتظر نظر وقیحانه اونا در مورد خودمونیم مسخره ها . من که واقعا براشون تاسف میخورم

بگو  " واقعا؟! خب خدا رو شکر ! همش نگرانم که نکنه چاق بشم و دیگه وزنم پایین نیاد "😄

اون قدر این جواب رو بهشون بده که خودت هم به این خودباوری برسی که همین که هستی عالیه و غصه ی حرف این و اون رو نخوری

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

آرزوی هردختر اینه ک هرچقدر بخوره چاق نشه😍🍃

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2738

توخوشبختتری آدمی

بیخیال حرفا ک تمومی نداره...

با لذت بخور و ازهیکلت راضی باش

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
توام از این به بعد هربار دیدیشون بگو واااااای الهی بگردم چقدر پیر و شکسته شدی

بعد اگ‌گفتن راااست میگیی😁🤩بگو ن خواستم هردو دروغ گفته بااشیم🤩😁

در پناه حق باشید یاحق❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
2706