2737
2739
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست
عه چرا؟ مگه باهم هم بازی نیستن؟

ن جانم همبازی نیستن بلکه باهم دشمن درجه یک خونی هستن که مدام در حال جنگ و گیس کشی هستن😐

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
نه ویلاییه.کدوم رفتارش رو بگم؟  همه بچه ها رو میزنه . هرچی دکوری تو خونه بود شکوند  مث ب ...

نه بابا رفتار یه بچه ی سالم و باهوشه....الکی نبرش دکتر

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیشه روغنو بکوب تو سرش دیگه اینکارو نکنه  باید بفهمونی کارت بده زبان بچه هارو بلدی ؟  چن ...

دادی جدی میگی اینو؟ دوسال و ۹ ماه😐

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
نه خوب  جدی نگفتم  بهش بگو این جیزه  نه دست نزن بهش شیشه خالی بده دستش  ادی ...

مگه میشه نگم

از قصد این کار رو میکنه تاحالا ۳بار روغنو ریخته

اون روز بچه رو پام بود تادید دست و پام بسته ست اومد جلوچشمام روغن رو ریخت رو فرش

منم فقط همینجوری نگاه کردم حرصصصصصصص خوردم اونم قاه قاه خنده۸😬😬😬😬😬

منم از دست دخترم دیوانه شدم عزیزم یکسالشه همه چی رو بهم می ریزه هرچی سیم وکابل ودکمه تلویزیون رو داغ ...

منم دخترم خیلی شلوغ بود منم جلوشو نمیگرفتم فقط خونه رو کاری کردم که کمتر با کاراش بهم بریزم بعد دو و نیم سه سال خیلی عالی سد برا پسرمم همین کارو میکنم الان نزدیک دو سالشه باورتون نمیشه به خاطر کاراش تلویزیون نداریم تلفنو جمع کردم ی وضعیه ولی اگه بعدش مقل دخترم بشه میارزه

تو هم راحت بگیر

مگه میشه نگم از قصد این کار رو میکنه تاحالا ۳بار روغنو ریخته اون روز بچه رو پام بود تادید دست و پا ...

چشم قره برو براش خشن حرف بزن بفهمه کارش اشتباهه داد نزنی روشا 

شما مادرشی باید از شما بیشتر حرف شنوی داشته باشه 

2740

من دوقلوی سه ماهه دارم که هر دوشونم یه کوچولو مریضن😪

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
منم دخترم خیلی شلوغ بود منم جلوشو نمیگرفتم فقط خونه رو کاری کردم که کمتر با کاراش بهم بریزم بعد دو و ...

اره منم فقط مواظبم بلای سرخودش نیاره وگرنه چیزی ارزشمندی بهتراز دخترم ندارم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
خداروشکر یکی پیدا شد ک دختر دوس داشت😍😍😃😃

آره عزیزم دختر عشقه البته شوهرم یکم احساس میکنم دلش پسر میخاد اما من دختر میخام😍

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
من دخترم يك سال و دو ماهشه  ديشب تو مغازه رفتم خريد كنم از رو كالسكه اومد پايين😐😐😐😐 اصلا ...

من اتفاقا بیرون خیلی راحتم چون یه ادم جدید یا بچه جدید میبینه اروم میشه و باهاش بازی میکنه و خیلی خیلی تو روحیش اثر مثبت داره تا جایی بتونم میبرمش بیرون 

گاهی فکر میکنم دیو دوسرم..... همش بهم میگه برو خونتون... همسایه ک میاد براش گریه میکنه نمیزاره بره خ ...

خب برو خونتون 🤣😂😁اه چیه چسبیدی به بچه باباش برو خونت 😂😂🤣😃

خیلی باحال بود 

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃
😂والا هی تهدید ب رفتن میکنم میگه نرو بیرون خیابونه😂

🤣🤣😂😃😁 ای جان😍😘

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃