2737
2734
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست
چرا اینا اینطورین ؟؟؟؟

بچه های الانی خیلی سخت هستن

روایت هست فرزندان تو آخرالزمان اذیت رسان میشوند

ب خاطر هوش بالاشون... بخاطر تغذیه...هوا...این همه تشعشعات

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین انقد تهدیدش کردم دیگه براش عادی شده😐 ب خدا هزاربارم افتاده ها.... ولی یه ذره ترس تو دلش نیست. ...

از تنبیه و تشویق استفاده کردی تا به حال..

ببین از چه خوردنی خوشش میاد..یا چی دوست داره

مثلا اگه خیلی دوست داره باهاش بازی کنی بگو اگه به حرف مامان گوش بدی فلان کار رو انجام ندی میام یه بازی خوشی باهات میکنم دوتاییمون کیف کنیم😍

دلت آب😋😋من که خداروشکر پسرام یکی از اون یکی حرف گوشکن تره و آقا تره

البته هنوز تو شکممن😊😊

2728
وای عاشق پسرت شدم😅

واااای کجاشو دیدی

وقتیم میزنم میگه زدیییی؟؟؟ منم میگم خودت گفتی دیگه

بعدش میگه عضبی هشتی؟

میگم اره از دشت تو میگه باشه

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
خدا صبرتون بده از من بدترم هست😅

اره بابا دخترم یه جماعتو روانی کرده😂 ب شوهرم گفتم فردا با خودت ببرش مغازه من برم آرایشگاه بعد میام دنبالش

نشسته بود غصه میخورد ک درمغازه چجوری جلوی شرارتشو بگیره ک بهش زنگ زدن گفتن بازار تا 12 تعطیله

انقد ذوق کرد😂

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
انقد دور و برم همه سزارینن و تعریف میکنن هی میگم من چ اشتباهی کردم اره منم واسه اولی 29ساعت درد کشی ...

اشتباه میکنی

یکی تو همین نی نی سایت تعریف میکرد میگفت بچه اولم رو ۵کیلو بود نمیدونستم طبیعی اوردم پدرم دراومد دومی رو از ترس درد طبیعی سزارین کردم متاسفانه مغزش دچار مشکل شده بود و تاخیر رشد داشت

تو از کجا میدونستی ک اگه سزارین میکردی بیشتر اذیت نمیشدی؟ شاید بدزخم بود؟ شاید بعدش مثل من دیسک کمری میشدی!! شاید افسردگی میگرفتی!

ببین اونایی ک طبیعی زایمان نکردن هیچ وقت احساس لذت بخش موقع زایمان رو درک نکردن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
پسرم اصلا حرف گوش نمیده میدونه یه کاری بده انجامش میده بلند بلند ب ریش ما میخنده 😐 امروز روغن زیت ...

😂😂😂😂😂😂😂وای خدایا حفظش کن 😂😂😂😂😂

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2740
اشتباه میکنی یکی تو همین نی نی سایت تعریف میکرد میگفت بچه اولم رو ۵کیلو بود نمیدونستم طبیعی اوردم پ ...

شایدم اینطور باشه

شاید بدنم ک جمع و جورشه مث زایمان اول راضی باشم

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
پسرم اصلا حرف گوش نمیده میدونه یه کاری بده انجامش میده بلند بلند ب ریش ما میخنده 😐 امروز روغن زیت ...

محبت بیشتر و توبیخ و دعوای کمتر

باهاش بازی کنید انرژی تخلیه بشه، خوراکی های پر انرژی مثل بستنی کاکائو و شکلات خیلی کم بهش بدید..

بجه ها بشدت باهاشون برای جلب توجه و گاها عصبی کردن والدین خرابکاری می کنن...

شما باید زبون خوش و بوس و بغل زباد و وقت برای بازی باهاش داشته باشی

۳بار تعلیقی ام،از من بترس
از تنبیه و تشویق استفاده کردی تا به حال.. ببین از چه خوردنی خوشش میاد..یا چی دوست داره مثلا اگه خی ...

یا اماااااام حسین دوقلو پسر داری؟؟،

اافاتحهههههه😅😅😅😅

مثلا چ رفتارایی؟میشه مثال بزنید

من اصلا قصدم نیست که بگم بهترینم 

ولی واقعا غصه می خورم بچه ها اینقدر با مادراشون روابط ضعیفی دارن من خودم از اول صبح همه چی براش توضیح میدم الان می خوام چی کار کنم تو کارها ازش کمک می گیرم باهاش بازی می کنم سوالاش جواب میدم یعنی بهش میگم تو مهمی سوالات برام مهم البته در کنارش گاهی وعوا تشر هم داریم و البته حتما با همسنهای خودش میبرم بازی کنه که خیلی مفقد حالا شاید شما هم این کارها رو انجام بدید من فضاوت نمی کنم

واااای کجاشو دیدی وقتیم میزنم میگه زدیییی؟؟؟ منم میگم خودت گفتی دیگه بعدش میگه عضبی هشتی؟ میگم ار ...

😂😂

بچه هاپسر من فقط یه مشکل من دارم که هرکس میاد خونمون باید باهاش بره یاهرجا میریم بزور باید بیاریمش خونه چکارکنم

دکترشفاعتم کرد نگاه به ساعتم کرد اون یاروقدبلنده داره به من میخنده😎😎😎