2733
2734
عنوان

من درس خوندم خواهرم نه

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم دوتا دختر داره؛؛ خونه ش فوووووق العاده تمیز و با سلیقه چیده  شده پرده هاشو خودش میدوزه عروسک برا اتاقای دختراش خاص درست کرده گذاشته تابلو فرش عکس خودش و دخترش و بافته گذاشته پذیرایی دختر بزرگش مثل خودش دنبال هنره؛؛ منم خونه م مرتبه اما بلد نیستم پرده بدوزم اون خلاقیت داره مثلا با چیزای پلاستیکی لوستر میسازه؛؛ اما اونروز گفت من با شوهرم رفتم بانک بلد نبودم فرم پر کنم خیلی ناراحت شدم؛؛ من معلمم رانندگی میکنم ؛؛ گاهی فک میکنم که درس نخوندنش باعث شد که هنرمند تر شه نظر شما چیه ؟! البته دوتامون اشپزیمون عالیه 

2728
خواهرم دوتا دختر داره؛؛ خونه ش فوووووق العاده تمیز و با سلیقه چیده  شده پرده هاشو خودش میدوزه ع ...

خوب هرکی تو ی چیزی استعداد داره دیگه اون هنرش خوبه تو سوادت

میشه برای پرستارشدنم یه صلوات ازه ته دل بفرستین❤😘
2738
خواهرم دوتا دختر داره؛؛ خونه ش فوووووق العاده تمیز و با سلیقه چیده  شده پرده هاشو خودش میدوزه ع ...

هیچ ربطی به درس نخوندن نداره به نظر من 

من کلی خانم تحصیلکرده هنرمند میشناسم 

خواهر شما فقط  موهبت تحصیل رو از خودش دریغ کرد و کار اشتباهی بود

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

دقيقا مثل من و خواهرم 

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

خب چرا مقایسه میکنی اون حتما از شرایطش راضیه ،خوشبختی واسه هرکسی ی معنایی داره 

هنر هم ذاتیه بنظرم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

اسی ربطی نداره منم درس خوندم و دانشگاه رفتم ولی الان شغلم هنریه خواهرمم درس خونده ولی از هنر متنفره 

ربطی به درس نداره علاقه یه چیز شخصیه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2706