2737
2734

وقتی اون قسمتایی رو نشون میده که خانوادگی همگی با هم دور هم جمعن میگن و میخندن و آواز میخونن و لذت میبرن به زندگی تنهای خودم یه نگاه میندازم و بغض گلومو میگیره...دلم میخواد برا فقط یک روزم که شده جای اونا باشم...البته ما هم چند سال پیش یه همچین جمعی داشتیم که با دختر خاله ها و پسرخاله ها خیلی خوش بودیم هر روز پیش هم بودیم و دلمون خوش بود با همدیگه خیلی حال دلمون خوب بود ولی با قطع ارتباطای بیجای مامانم با همه ی خاله هام رابطه ی ما هم به هم خورد و الان همه با هم قطع رابطن...چقدر دلم برای اون روزامون تنگ شده...وقتیم این فیلمو میبینم و این جمع صمیمی رو داغ دلم تازه میشه خیلی تنهام خیلیییی😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوشگله؟ ببینمش آیا؟ 

هالیه حتما ببین

من اصلا اهل فیلم نیستم ولی لحظه شماری میکنم برای قسمت جدید

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

اهل دوس پسر که نیستم ولی این روزا خیلی دلم میخواد حداقل یه اکیپ دوستای دختر پسر داشتیم با هم خوش بگذرونیم بگردیم شاد باشیم...ولی ای دل غافل که همچین اکیپیم نمیتونم داشته باشم چون زندگیم فقط تو درس خلاصه شده که این درسا و امتحانای لعنتی دارن جوونیمو ازم میگیرن بدون این که ذره ای احساس خوشبختی کنم از صمیم دل‌...

2738

به اینم فک‌کن ک فرید زندگی همشونو متلاشی کرده 

من اصلا حسرت اونارو نمیخورم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
تا چندش اومده

هر فصلش ۱۲ قسمت الان قسمت اول فصل ۲ اومده

اینستا هم کامل میزاره 

پیج hamgonah

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

کم پیش میاد برادرا و خواهرا کنار هم اینجوری بی مشکل زندگی کنن

دقیقا مال فیلماست

نمن فامیلای مادرمو هر ۵ سال اینا میبینم چون یک کشور نیستیم، وقتی جمع میشیم خیلی خوش میگذره ولی فکر نکنم اگه یک کشور بودیم همه باهم‌صمیمی میبودیم

2706