2733
2734
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 87055 بازدید | 1284 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا جدیدا هرکی بهش بر میخوره نفرین میکنه. ۱

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
واقعا تحمل کردن زن حامله خیلی سخته

من زنداداشم حامله بود انقدر خوش اخلاق بود مث فرشته ها شده بود کاش همیشه حامله باشه خخ

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
مگه میخاد سفینه هوا کنه انقد ادا میاد حامله اس مگه دور از جون فلجه ک کارای خودشو نمیکنه😐

خواهرمنم حامله اس همینه شوهرش انتظارداره من پاشم برم کارای زنش روکنم چون حامله اس انگارفقط این حامله شده  الانم بامن سرسنگین شده شوهرش

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
2738
واقعا تحمل کردن زن حامله خیلی سخته

والا ما هم باردار بودیم از این لوس بازیا نداشتیم😁

بعد زایمان هم هنوز یک روز نگذشته بود کارامو میکردم در حالی که همه دورم بودن و دعوام میکردن میگفتن استراحت کن

خدایا شکرت

بعضیا فک میکنن حامله که میشن وحی الهی میاد سراغشون 

چیه حالا از زمان آدم تا همین امروز زن ها میزان 

قدیمیا هم ده تا ده حامله میشدن 

الان فک میکنن کار شاخی شده 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

خاله رو ببین چه کرده شصت و چهار صفحه تاپیک جلو رفته😂😂

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
ان شاالله نصیب همه مادرای زجر کشیده بشه البته چون خاله ت خوبه و خوب تربیتشون کرده مادر شوهر منم خیلی ...

واای    چ بد خدا بدادت برسه   چقد تو خوبی وتحمل  داری ...ان شاءالله هم خودت بچه هاتو خوب تربیت میکنی هم خدا به راه راست هدایت کنه  بنظر من فرزند صالح داشتن نصفش دست خداس نصفش تربیت پدر مادر ...زیاد دیدم پدرمادرای خوب ک بچه ناصالح داشتن 

برای همین موقع بچه دارشدن همه میگن خدا بچه سالم وصالح بهمون بده ....

امیدوارم مادرشوهرت شفا بگیره. خیلی عذاب میده همتونو ک ...خیلی بده 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2706