2733
2734
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 87055 بازدید | 1284 پست
اونکه اره منظورم این بود باز حداقل در‌حد یک خواسته بود تازه یک چیزی ادم یکم دلش میسوزه براش نمیگه به ...

اره واقعا. متاسفانه زنا تو ايران قدرتشون كمه . وگرنه هيچ كس جرئت نميكرد بخواد به يه زن ديگه بگه بچتو بده به من . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعاً بعضیا دیگه شورشو در میارن😡  باردار میشن انگار همه باید خدمتکارشون بشن!!! چه خبره آخه! ...

حالا گفتی من تو دو ماهگی و سه ماهگیم رفته بودیم خونه مادر شوهرم  منم مثل بقیه پامیشدم کمک می کردم خب حامله ام که هستم دلیل نمیشه بقیه کار کنن من نکنم البته من داتا دلم نمیخواد من بشینم ببینم بقیه کار می کنن ککمم نگزه نمیتونم بیکار بشینم، بعد بقیه نمیزاشتن من کمک کنم 😂😂    سر گرفتن وسایل از من دعوا شد😂 ولی از ماه چهارم و بعد لکه بینیم و بعد سونو انومالی دکترم گفت جفتت پایینه و استراحت داد بهم الان دیگه شکمم بزرگ شده و سنگین شدم یکم بخوامم نمیتونم کمک کنم تا بیام بجنبم بلند شم همه حوصلشون سر میره

2738
هنگم کلا😂

آخی عزیزم چقدر مودب جوابشو دادی. در ضمن منم مثل خودت از اینکه دستم ب تن کسی بخوره متنفرم و دست خودم نیست از زنهای حامله واااقعا چندشم میشه. کار بدی نکردی. هیچوقت کاری که دوست نداری رو انجام نده

الله و اکبر ملت چشونه والا 

زن داداش من حامله شد  و الان پسرش یک سالشه از روز اول حاملگی تا الان یه تخم مرغم نپخته میگه نمیتونم آشپزی کنم

خواهرمم ۳ ماهشه از بس ناز میاد منو مامانم هی بهش گوشزد میکنیم زشته اینقد ناز نیا 

دختر دایی م دو ماهشه چنان آروم راه میره یه بچه ببینه تو خونه میگه بچه هاتون نگه دارین بهم نخوره 

سر دسته همه شون جاریم یک هفته اس تست زده بارداره روز اول شوهرش خونه خرید کلا به نامش کرد بعد مادر شوهرم معترض شد جاریم بهش گفت باهام درست صحبت کن من تو شرایط خاص هستم به روحیه بچم صدمه نزنید همش یه روز بود تست زده بود روحیه بچه شرایط خاص 

الله و اکبر

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
حالا گفتی من تو دو ماهگی و سه ماهگیم رفته بودیم خونه مادر شوهرم  منم مثل بقیه پامیشدم کمک می کر ...

انشالله بسلامتی زایمان کنی😍😍

منظور منم دوستانی مثل شما که شرایط خاصی دارن نبود.

اونایی که واقعاً الکی .......

واقعا تحمل کردن زن حامله خیلی سخته

بخدا من حامله بودم تا روز زایمانم حتی مادر و خواهر خودم یه ویارونه برام‌نیاوردن. یه لیوان آب دستم‌ندادن.  همه مثل هم‌نیستن

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
الله و اکبر ملت چشونه والا  زن داداش من حامله شد  و الان پسرش یک سالشه از روز اول حاملگی ...

فقط جاریت    

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.

[QUOTE=139758580]الله و اکبر ملت چشونه والا  زن داداش من حامله شد  و الان پسرش یک سالشه از روز اول

به همشون حسودیم شد😢😢. از روز اول بارداریم تا الان که بچم ۱۷ ماهشه به جز ۹ روز خونه ی مامانم ( بعد سزارین) ، هیشکی یه لیوان آب دستم نداد. تازه اسباب کشی داشتیم یک نفرم یه وسیله برام‌جابجا نکرد...دلم سوخت برای خودم😔😔😔😔😔😔

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
2706