2733
2734
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 87055 بازدید | 1284 پست

جالب اینه که کارایی هم که ازت خواسته براش انجام دادی خودش می شماره😃

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
والا من که جدیدا دقت کردم اونا ک بارداری دوم سوم شونه ناز و اداشووون صد برابر بارداری اولاس😕😬😬انگ ...

ن 

خواستم ببینم کدوم ماه این قدر خوش اخلاقن. کنکجکاوی جووونی اونم میخوای ازم بگیری 😑

سوال کردن بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم آدم بی منطق دیدم مث زنداداشم.خونه بابامینابودبچه خواهرش اومده بودپیشش منم بهش گفتم چ خوب حوصله ب ...

😑😑عجب از شعورش

ان شا الله دلت شاد شه عزیزم 💓😘😍با دوتا👶👶

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
منم آدم بی منطق دیدم مث زنداداشم.خونه بابامینابودبچه خواهرش اومده بودپیشش منم بهش گفتم چ خوب حوصله ب ...

الهی

بابا آخه خالم میدونه من از بچه متنفرم

و واقعا کلا نمیخوام ازدواج کنم

ازدواجم کنم بچه نمیارم

میگم حالا این بنده خدا نفرین که میخواست بکنه لااقل یه نفرینی میکرد من بسوزم نه اینکه بفرستم به دوستام باهم بهش بخندیم😐😂😂😂

2731
حالشو یکی دیگه میکنه  کیفشو یکی دیگه میبره یکی دیگه حامله میشه میخاد بچه دار شه بدبختیش برا اس ...

والا بخدا فردام میاد میگه همراهم بیا بیمارستان من بخوابم تو شیر بده و ک.و.ن شوری کن 😑😑

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا🙂 ‌کاربری واگذار شده 
😑😑😑 منم انقد بدم میاد ازین چشم و اینا😐 داداشم یه مدت الکی وزن کم میکرد پاهاشم یهو میلرزید  ...

خخخ آره این دوست منم گیر داده بود که نه منو چش کردن حتما  

من خوب بودم 

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
ن  خواستم ببینم کدوم ماه این قدر خوش اخلاقن. کنکجکاوی جووونی اونم میخوای ازم بگیری 😑 سوال کر ...

😂😂😂😂عزییییزم😘

شوخی بود فقط💓👻👻

2740
😑😑عجب از شعورش ان شا الله دلت شاد شه عزیزم 💓😘😍با دوتا👶👶

ممنونم عزیزم .انشالله شماهم هرچی ازخدامیخای بهت بده❤

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢

چه بی ادب

یعنی چی بعضیا باردارن فکر میکنن همه نوکر و غلام حلقه به گوششونن

باردار هم میتونه همه کارای شخصیشو خودش بکنه

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
الهی بابا آخه خالم میدونه من از بچه متنفرم و واقعا کلا نمیخوام ازدواج کنم ازدواجم کنم بچه نمیارم ...

اسی بعضیا از ازدواج و زندگی مشترک و زندگی کردن فقط زاییدنو میدونن تامام😑😑

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا🙂 ‌کاربری واگذار شده 
ممنونم عزیزم .انشالله شماهم هرچی ازخدامیخای بهت بده❤

قربونت عزیزم من فرزند سالم و صالح میخوام برا خودمو و همهههه ی منتظرا😅😚💓👶👶

2706