2733
2734
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 87055 بازدید | 1284 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا که خدا بهت یه 4قلوی خوشششگللللل بدهههه😍😍😍😍😍 معمولا حسی به این مسائل ندارم ولی نمیدونم چ ...

فدات بشم ممنونم گلم.خیلی ازت خوشم میادمعلومه خیلی مهربونی.خیلی بااخلاقی.انشالله ی گل دخترمث شمانصیبم بشه

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
2731
دختر تو مگه کنکوری نیستی ؟؟خالت کاراشو کرده شوهر کرده زاییده بعد تورو اورده نمیزاره درس بخونی ؟؟پاشو ...

من شاغلم عزیزم

فقط میخوام دیپلم بگیرم مامانم دست از سرم برداره قصد ادامه تحصیل ندارم

يا ابلفضللللل اسي ببخشيد عزيزم اما نميدونم من چرا 🤮🤮🤮اوردن از رفتاراش

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼
😂😂😂😂 دقیقا من واسه بابامم نمیزنم واقعا بدم میاد دست به تن کس دیگه بزنم

ولش کن بابا الان منطقش قدر منطق بچه تو شکمش شده 😂

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
دقیقا درحالی که شوهر تو برنامه های من نیس کلا😂

افریین بشین درس بخون رشته ی خوب قبول شو ۲۹ ۳۰ سالگیم شوهر میکنی یا کلا نمیکنی😂

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا🙂 ‌کاربری واگذار شده 

چقدددد بدم مياد از اين حامله هاي ك ناز و نوزشون همه جا هستتتت

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼
2706