2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم . راست میگی کلا غذا کم میزارم خخخخ

بنظرم جوجه بهتر از کوبیده هس

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
2731
بازم مثه رنگ مرغ این دوستمون در نمیادش واسه من

من اولش سرخش کردم با شعله کم جوری ک اب انداخت و پختش . بعد اب خیلی کم ریختم . با بخار اب پخت و ابش جمع شد کامل واسه این خیس نیست اخرش درشو باز بزار 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2738
اسی جان بنڟر،من زرشک پلو با مرغ خیلی،از،کوبیده مرغ مجلسی،ترو همه پسند تره....یا شیرین پلو درست،کن کن ...

عه واقعا؟؟ اخه همه اینارو درست کردم خواستم جدید باشه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
خب از نظر هزینه هم به نظرم خیلی به صرفه تره جدیده تره همه هم میخورن جعفری هم حتما توش بزن

وایی همه گفتن درست نکن فقط شما گفتی خوبه. چیکا کنم؟؟؟ من خودم خیلی دوس دارم اینو بپزم   اره جعفری خیلی خوبش میکنه . حس میکنم خانواده شوهرم خوششون بیاد 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

همین کوبیده مرغو بزار اگه میتونی و وقتشو داری فسنجون با گوشت قل قلی هم کنارش بزار از صبح هم بزار مایع  فسنجونت بپزه ....نزدیک یود مهمونات بیان گوشتارو سرخ کن بریز توش هم دو مدل گوشته هم دو تا غذا البته من کلا با اسراف مخالفم