2733
2734
عنوان

اسم پسرم

184 بازدید | 20 پست

این اسما کدومش خوبه؟

اسم بهتری سراغ دارین بگین😊

اسم پسربزرگم کارن

تعداد رای : 21
نظرسنجی
محمدنیکان
3
14%
محمدامین
7
33%
سورنا
9
42%
ارکان
2
9%
مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیکان 

حامی

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728
2738

مهدیار علی حسن محسن حسین روح ا.. مهدی سجاد باقر صادق کاظم هادی رضا عباس ابوالفضل قاسم محمد و ترکیب اینا

همه به دنبال عشق زمینی ان غافل از اینکه یک عشق آسمونی دارن عاشقتم❤ خدا❤
زینک _پلاس خواهر ی لحظه بیا

تگ کردی بنظرم نشده اولش@نزدی

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
مهدیار علی حسن محسن حسین روح ا.. مهدی سجاد باقر صادق کاظم هادی رضا عباس ابوالفضل قاسم محمد و ترکیب ا ...

❤❤

محمد نیکان ترکیب جالبی نیست محمد یا نیکان بذار

پدرم گفت اسمی بذار که توش محمدباسه😑وگرنه سورنا و نیکان مدنظرم بود

2706