2737
2734
عنوان

لطفا آقایون و خانمها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 23 پست
میترسم پولم بره.آخه یه جور پس اندازه برام.

کسانی که به بورس آشنا نیستن، سرمایه شون رو به سید گردانان بورسی و صندوق های بورسی با در امد ثابت می دهند

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج
والا با 20تومن کار خاصی نمیشه کرد سکه بخر

بله. میخواستم ارزشش کم نشه.آخه هنوز دانشجو ام

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا !!!! ۲۰ درصد میشه ۴ تومن؟؟؟؟؟ فک نکنم ها🤔

بیست درصد سالیانه فکر کنم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
کسانی که به بورس آشنا نیستن، سرمایه شون رو به سید گردانان بورسی و صندوق های بورسی با در امد ثابت می ...

🤔

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2731
🤔🤔🤔🤔میشه توضیح بدین. آخه این پول رو میخوام پس انداز کنم

پس انداز پول فایده نداره وقتی روز به روز ارزش ریال پایین میاد..

من الان کارم تعمیرات هست..باور کنید تو یه هفته 3 مدل قیمت به ما میدن برای لوازم یدکی.

.همه چی مثل قارچ روبه گرون شدن هست.پول باید کار کنه تا ارزشش حفظ بشه..

و سودش مدام تبدیل به کالا و .. بشه..

🤔

سودشون بیشتر از بانکه، و از طرفی هم تضمینی است، چون ضامت نقدشوندگیش خوده بانکه. مثلا صندوق بورسی بانک اینده ماه قبل ۲۳٪ سود داده، ازخوده بانک بهتره اما بازم مثل بورس نیست

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج
پس انداز پول فایده نداره وقتی روز به روز ارزش ریال پایین میاد.. من الان کارم تعمیرات هست..باور کنید ...

من دانشجو ام🙄😬😬

نمیتونم خیلی  دنبال این کار باشم.

ممنون از توضیحتون😊🌷

2738
سودشون بیشتر از بانکه، و از طرفی هم تضمینی است، چون ضامت نقدشوندگیش خوده بانکه. مثلا صندوق بورسی بان ...

خیلی ممنونم🌷