2737
2734

از این زن بیشعور تر پرتوقع تر دروغگوتر من ندید خدا چرا منو گرفتار همچین زنی کرد من چ غلطی کردم درمورد مادر طرف تحقیق نکردم دوساله عقدم هیچ جشنی برام نگرفتن نه شب نامزدی نه جشن عقدکنان دو ساله منتظریم شازه پسرشون خونه بسازه عروسی بگیریم خسته شدم حتی هزار تومان به پسرشون کمک نمیکنن انقد دروغ میگه انقد تیکه میپرونه بهم ازش متنفرم قبلا هفته یه بار میرفتم الان ماه یکبار حتی جواب زنگش هم نمیدم چون زنگ زدناش هم متلک و تیکه ست میگه بیا کار کن بهم چادر میده تو خونشون میرم میگه بزار یه خونه کوچیک چهارتا پسر داره میگه بیااینجا بخواب بمون کار کن عروس عجورش هم طبقه بالا خونه ش 

کسی هست مثل من باشه 

تفاوت فرهنگی

اقتصادی

دیدگاه

شوهر بی پشتوانه من

تازه بجای کمک از پسرشون میچاپن

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

جشن عقد كنون ك با شما بوده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خب شما ازاول با چش بسته چرا عقد کردی ک حالا اینطوری میکنی دیگه بعضی چیزا واضحه ازهمون اول

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
جشن عقد كنون ك با شما بوده

نه رسمه مازندران با دوماد هست عروسی هم عروس و دوماد باهم

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
اره من مادرشوهرم طبقه پایین ماست بهم میگه بیا غذا برام درست کن بذار جلوم از دانشگا میام چای بذار جلو ...

انجام میدی؟ 

برم مادرشوهرم سجده کنم تواین هشت نه سالی ک عروسشون شدم چهار بار بیشتر ظرف نشستم

بنظرم خوب کاری میکنی ارتباطتو محدود کردی اگرم متلک بهت پروند جواب بده

تصمیم دارم جواب بدم دیگه برام مهم نیستن 

2706