2733
2739

اولش خیلی خوشحال بودم بابام میخواهد زن‌بگیره و خودم همه جوره دنبال زن براش بودم و همینو هم ک قراره شاید اوکی بشه خودم پیدا کردم از طریق واسطه ولی الان ی سری چیزها ی نفر بهم گفت ک توی دلم رو خالی کرد ک مثلا زن بابا نباید شماها رو ببینه هی مزاحمش نشین مثل قبل نمیتونین برین باباتونو ببینین باباتون الان میره تو دسته ی نفر دیکه یعنی کلی خوشحال بودم ک یهو گند زده شد ب همه چی 

اصلا ی چیز دیگه فکر میکردم ی چیز دیگه شد 

اون هایی ک تجربه دارن درسته یا ن؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم تا حدی درسته من مادرشوهرم چند ماهه فوت شده وشوهرم اینا با میل خودشون رفتن زن گرفتن اما از وقتی ...

مجرد هم داشتن تو خونه ؟

بنظرم مجرد تو خونه داشتن بهتر میشه . دست زن بابا باز نمیمونه

مادرشوهرم فوت شد و برای پدرشون زن گرفتن . ک دختر بودن . بعنی ی دختر ۴۲ ساله و پدرشوهرم ۴۶ اینا 

ببین احترام دو طرفس من خواهر شوهر با بچه اش میرفت ی ماه ی ماه میموند کمکم نمیکرد این باعث دعوا شد

من هفته ای یبار شام میرفتم و احترامم میزاشت اما نمیشه توقع کنم بچمو نگه داره یا ... اونم با هزار امید ازدواج کرده 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2738
مثلاً عکس مادرشوهرم از رو دیوار خونه برداشته ولی پدرشوهرم چیزی نگفته

یکی دیگه تو خونه زحمت کشیده بچه دارشده حالا اون یکی میاد حتی عکسشم چشم نداره رو دیوار ببینه ای روزگار

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

بستگی داره چه جور شخصیتی داشته باشه زن بابا 

اون خانمی که اومد جای مادر بزرگ من بیچاره امون کرده سه ساله بابابزرگم ندیدم در رو باز نمیکنه رومون گوشی هم جواب نمیده گیس گیس کشی هم داشتیم .....

من شوهرم ی زن بابا داشت فرشته بزرگش کرد جمعش کزد همه کار براش کرد اما چون شوهرم موق خاستگاری بش گف بیایین برام خاستگاری باباش‌گف نه ب اون گف راضیش کن ناراحت شد ک چرا بمن نگفتی بعد همون فرشته نذاش ک پدرشوهرم شب عروس چی پسرش بیاد تا دوسال طرفش نمیامد ک بعد خوده شوهرم اشتی کرد زن بابا اسمش با خودشه هرچیم خوب بازم تیزیش دستت میبره 

مثلاً عکس مادرشوهرم از رو دیوار خونه برداشته ولی پدرشوهرم چیزی نگفته

خب عزیزم طرف زن دیگه ای گرفته چ دلیل داره عکس همسر اول رو دیوار باشه؟ خودمونو ی لحظه جای طرف بزاریم

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2706