2733
2739
سلام بله حتما 🙂. راستش ما قوانین قرنطینه رو کامل رعایت میکردیم . ما با خانواده شوهرم یک ساختمان هست ...

الحمدولله که خوب شدین ، تماس مستقیم داستین با افراد مبتلا ؟

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الحمدولله که خوب شدین ، تماس مستقیم داستین با افراد مبتلا ؟

بله نوشتم مهمانی که اومد داشتن به ما هم منتقل شد چون با منزل خانواده شوهرم رفت و امد داشتیم اونا هم دو سه روز مونده بودن 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
واقعا بدون دارو میشه خوب شد تنگ نفس و سردرد خطرناک نیست؟

عزیزم من که بدون دارو خوب شدم چون ویروس وارد بدنم شد ولی روی ریه خودم فعالیت نکرد که عفونت کنه . همه کسانی که قرنطینه خونگی شدن این حالتن یعنی ریه شون درگیر نیست . دغدغه شما بچه بود این تنگی نفس و سردرد رو بچه داره ؟

2728
نه والا من دارم خیلی میترسم

پس اصلا بچه طفلکی رو اذیت نکنید ‌. چون بدون علامت فقط اذیتش میکنید و میترسه ولی هیچ نتیجه ای نداره بدتر بردنش به مرکز درمانی برای گرفتن تست هم خطر داره چون الودگی هست 

پس اصلا بچه طفلکی رو اذیت نکنید ‌. چون بدون علامت فقط اذیتش میکنید و میترسه ولی هیچ نتیجه ای نداره ب ...

فرد هماهنگ کردم از خودم تو خونه بگیرن فقط از راه حلق به نظرت فقط از حلق باشه بازم درست تشخیص داده میشه؟

فرد هماهنگ کردم از خودم تو خونه بگیرن فقط از راه حلق به نظرت فقط از حلق باشه بازم درست تشخیص داده می ...

نمیدونم فکر نمیکنم دوتاش با هم هست . اینجوریشو ندیده بودم که فقط حلق باشه

2738
ستی اسکن گفته بود عفونته الان لاید اینو انجام بدم؟

ببینید من متوجه نشدم شما به علت ترس خودتون میخواید تست رو انجام بدید یا تجویز دکتر بوده . اگر به خاطر  ترس خودتون هست که کار بیهوده ایه چون سی تی شدید و اگر مورد مشکوکی بود خودشون بهتون میگفتن از طرفی کرونا تا پنج روز اول در ریه به حدی شدید میشه که طرف بستری بشه . بنابراین بیخود نترسید و دستورات پزشکو انجام بدید 

ببینید من متوجه نشدم شما به علت ترس خودتون میخواید تست رو انجام بدید یا تجویز دکتر بوده . اگر به خاط ...

اره بهم گفت تست کرونا بدم

عزیزم شما وقتی کرد تو بینیت خیلی درد گرفت؟

اره بهم گفت تست کرونا بدم عزیزم شما وقتی کرد تو بینیت خیلی درد گرفت؟

استانه درد افراد فرق داره من بیشتر بدم اومد ازار دهنده هست یه چیزی بره ته بینی ادم 

2706