2733
2739

با عرض معذرت من ترشحاتم همیشه آبکی و رقیق بود.

دو روز مونده به پریودم ترشحاتم غلیظ تر از قبل هست و کش نمیاد.

آیا میتونه نشانه بارداری باشه؟

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم

ازعلایم قبل پریودم هست.فعلا تا عقب نندازی معلوم نمیشه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دلارام

وقتی بحثو ادامه ندادی مجبورم کردی بیام ازت عذرخواهی کنم اگر ناراحتت کردم

منظور من تو نبودی... بخدا من کلی گفتم ک زود ازدواج کردن و زود مادر شدن تبعات هم داره اخه!!!

حلالم کن ببخشید🌹

سلام دلارام وقتی بحثو ادامه ندادی مجبورم کردی بیام ازت عذرخواهی کنم اگر ناراحتت کردم منظور من تو ن ...

سلام.عیب نداره من به دل نگرفتم.من منظورم این بود که اون خانوم که زود ازدواج‌کرده بود شاید ناراحت بشه.حس تحقیر بهش دست بده.میخواستم بگم جای بحث کودک همسری تو تاپیک اون نبود که منم یکم زیاده روی کردم.

تو هم منو ببخش.

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم
سلام دلارام وقتی بحثو ادامه ندادی مجبورم کردی بیام ازت عذرخواهی کنم اگر ناراحتت کردم منظور من تو ن ...

من خودمم زود ازدواج کردم وزود بچه دارشدم  خیلی پشیمونم چون هم در حق همسرم هم بچم خیلی بیمسولیت  بودم  کاش همین ازدواج وبچه رو تو سن بیشتری داشتم ک بهتر از پسشون بربیام خیلیا همسن من بودن ولی اونا عالی بودن امامن نع هرکسی یه جوریه

2738