2737
2734

نزدیک پریودم یدفعه چونم پر از حوش های بزرگ شده ونمیره یعنی میره جاش درمیاد جوش های بزرگ ودردناک سر سفید قرص ال دی ام میخورم الان پریم تموم شده ولی نرفتن همون موقع ک دراومدن رفتم داروخونه وعطاری کلی پماد  عرق اینا خریدم ولی جواب نداد اونایی هم ک رفتن جاشون مونده

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

پلی کیستیک نیستی؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پلی کیستیک نیستی؟

نمیدونم امکانش هس با مصرف قرص ال دی ادم تخمدانش کیست بیاره

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2731
جوش چونه مشکل هورمونییه  در اسرع وقت یه آز هورمونی و یه سونو تخمدان و رحم برو

وای بااین وضع کرونا میترسم 

2738
نمیدونم امکانش هس با مصرف قرص ال دی ادم تخمدانش کیست بیاره

ال دی خودش درمان کیسته

ای که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد حیف است که توباشیو مراغم ببرد...خدای من چه دارد انکه توراندارد و چه ندارد انکه تورادارد..🤗بیخیال 🤪دنیادورزه باچیزایی که داری خوش باش 🤩به خدا تکیه کنو 😇باشادی زندگی کن 😍پاک زندگی کن ☺️هیچی ارزش اینو نداره خداتو ناراحت کنی⭕️😚هدفت رضایت خداباشه و بس💪 همین خودش ته خوشبختیهههه🤩🥰😍🥳🥳🙋‍♀️♥️♥️
صورتتو با صابون آنتی باکتریال گلمر۳درصد حتما گلمر و۳درصد باشه بشور کفشو بزن بعد بیا بگو

واقعا اثر داره اونروز رفتم یدونه زردچوبه گرفتم تاثیر نداره

ابلیموبزن ببین میرن

ای که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد حیف است که توباشیو مراغم ببرد...خدای من چه دارد انکه توراندارد و چه ندارد انکه تورادارد..🤗بیخیال 🤪دنیادورزه باچیزایی که داری خوش باش 🤩به خدا تکیه کنو 😇باشادی زندگی کن 😍پاک زندگی کن ☺️هیچی ارزش اینو نداره خداتو ناراحت کنی⭕️😚هدفت رضایت خداباشه و بس💪 همین خودش ته خوشبختیهههه🤩🥰😍🥳🥳🙋‍♀️♥️♥️
واقعا اثر داره اونروز رفتم یدونه زردچوبه گرفتم تاثیر نداره

من استفاده کردم خیلیییییییییییی عالیه بازم شما این اسم صابون رو سرچ کن کلی نظرات تو سایت نوعروس همینجا هم باش تبادل نظر شده

عزیزم منم پارسال اینطور شده بودم.اخرشم علتش رو نفهمیدم.منتهی من دو طرف لپم بود.حالم بهم میخورد از جوشام.راستش ی حدود ۱۰ روز پشت هم راکوتان خوردم.بعد دیگ نخوردم چون عوارض داره.محلول اریترومایسین ۴ درصد گرفتم.فقطططط این بمن میسازه.دیگ هم جوشام رف کاااامل هم جای جوشام.پوستم صاف شد.الانم تا میخوام جوش بزنم ی دونه سریع محلول رو میزنم روش دگ خبری از جوش نیس.خشک میکنه.تا سه ردز میزنم خشک میشه.راحت شدم.

2706