2737
2739
عنوان

یکی بیاد دلداریم بده(بعد زایمان )

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 62 پست
الهی عزیزم مشکلاتت حل شه. زردی نداشت؟ چندوقت بعد میشه رابطه داشت 

زردی اش کم بود مهتابی آوردیم خونه

تا الان نذاشتم رابطه داشته باشه.حس میکنم کاری کنه بخیه هام منفجر میشه

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم الان ۴۷ روز زایمان کردم دقیقا شرایط شما رو دارم ،تازه بچه فاویسم داره چهارروز بیمارستان بستری بود کتفش حین زایمان شکست 😔بعدش خیلی سخت شیر میخورد شبا کلا بیدار بود نمیخوابید،کلی سختی کشیدم ،دیروز بعد چهار ماه رفتم آرایشگاه یکم حالم بهتر شد،انشاالله هر چه زودتر بچه ها بزرگ بشن بهتر بشن😉

2728
زایمان کرده باشی بچت زردی داشته باشه   بچت خیلی ضعیف باشه شیر نداشته باشی سینه هات زخم ...

وای 

شما که وضعت از من بدتر بوده

من سینه ام نوک داشت بچه مک میزنه نمیتونه شیر را کامل تخلیه کنه

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
عه  من خودم خ دوس دارم ولی  گفتم ۴۰روز

مت نمیتونم

طول بارداری خیلی رابطه داشتیم برخلاف قبل بارداری

اما الان دوباره بعد زایمان نمیخوام رابطه داشته باشم 

خیلی اصرار میکنه میگم دست بزنی بخیه هام باز میشه 

2740
دوش زیاد میگیرم  چون بوی شیر میدم لباسام  همش خیسه

اسی دوش زیاد نگیر 

با دستمال مرطوب تمیز کن

من یکم دیگه تو سایت بمونم

اسم ازدواج بیارن جیغ بکشم  

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
وای  شما که وضعت از من بدتر بوده من سینه ام نوک داشت بچه مک میزنه نمیتونه شیر را کامل تخلیه ک ...

اره گلم بارداری پرخطر زایمانم خطرناک بعد بچم سه روز به خاطر زردی بستری شد با بخیه رو صندلی نشسته بودم خیلی سختم بود یادم میاد میگم چجوری تحمل کردم

اتفاقا این مورد نیست بیش تر  افسردگیم از همینه  مامانم  نباشه فک نکنم  کمک  ...

خب با همسرت صحبت كن شرايط جسمي اتو براش توضيخ بده بگو بخيه هات ميسوزه تازه زايمان كردي شرايط و توان جسمي ات كمه هر دوتاتون باهم بچه دار شدين و اونم وظايفي داره كه بايد انجام بده

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
اره گلم بارداری پرخطر زایمانم خطرناک بعد بچم سه روز به خاطر زردی بستری شد با بخیه رو صندلی نشسته بود ...

الهی

واقعا سخته

بچه من دل درد داره هر کار بگی کردیم 😭باورت میشه یه شب سه بار بریم دکتر

زایمان کرده باشی بچت زردی داشته باشه   بچت خیلی ضعیف باشه شیر نداشته باشی سینه هات زخم ...

نه اینا رو ندارم

چندوقتشه  بچت

ولی من شش ماه بعد عقد باردار شدم خ خسته  کننده بود برام

2706