2737
2739
عنوان

دوستم تازه واسش خواستگار اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 45 پست
 😂😂😂😂بخدا من اصن روم نمیشه جلو یکی بگم فلانی عاشقم شده و زیبام و ...کلا خجالت میکشم ولی این ...

من زشت نیستم ولی از نظر خودم معمولی هستم ، ولی بقیه میگن خیلی خوشگلی ، به نظرم بقیه اشتباه میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما تو فامیلمون داریم.. تا اینا مجرد بودن مامانش همش میگفت وااای دخترم فلان جا دیدن خانومه ول کن نبود به زور شماره گرفت ازمون، یا میگفت یکی اومد گفت گوسفند تذر کردم تا اگه دخترت عروسمون شد قربونی کنم، یا میگفت به فلان خانوم نه گفتیم چشماش پر اشک شد! حالا هم که ازدواج کردن میگه مثلا دخترم رفته بود ارایشگاه بهش گفته بودن واای چقد خوشگل و خوش اندامی خوشبحال خانواده شوهرت که همچین عروسی دارن و ....

مامانشون انقد اینطوری دم گوششون خوند دختراش فول اعتماد بنفس شدن تو بچه گیشون هیچی نبودن چه از لحاظ قیافه چه درس..اما الان با اعتماد بنفس ظاهر میشن چون احساس میکنن هیچ کس از اینها سرتر نیست

2738
دوستت بسیار خودشیفتست، شما هم یه تجدید نظر بکن تو دوستی عزیزم، اینطور آدما خیلییی رو اعصابن 

یسال باهاش در ارتباط نبودم سر خیلی رفتارا بدش.ولی الان ک دیگه در شرف ازدواجم هس خدا بخیر کنه

آره خودمم ، پوستم روشن تره و صاف صاف ولی اصلا حس زیبایی ندارم 

نه دیگه اینجورم نباش.واقعی صورتت عیبی  نداشت خیلی صاف و ملوس و خوشگلی.این دوستمو ببینی همه صورتش خال گوشتی و سطحی و لک بود بزور خالارو دراورد اصن هیج زیبایی نداره