2733
2739
صب من پاشدم اومدم صبانه خوردم و کارامو انجام دادم دیدم دیر کرد پانشد رفتم صداش کنم دیدم کبود شده😔 ...

نترسیدی تنها بودی تو خونه؟؟؟خونه شما خوابیده بود؟؟؟

براش فاتحه خوندم

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودش رو صورتش افتاده بود نتونسته بود خودشو جابجا کنه😔😔

بیماری صرع داشت؟؟اخه پدر منم مدام تشنج میکنه داداشم مواظبشه

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
خودش رو صورتش افتاده بود نتونسته بود خودشو جابجا کنه😔😔

نمیدونم اینم یه مریضی جدیده چیه والا تو شهر ماهم یه پسر جوون 27 ساله تو خواب خفه شده همینجوری بدون سابقه قبلی یا مریضی

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
نمیدونم اینم یه مریضی جدیده چیه والا تو شهر ماهم یه پسر جوون 27 ساله تو خواب خفه شده همینجوری بدون س ...

وای خدا رحم کنه این دیگه چیه

2740
نترسیدی تنها بودی تو خونه؟؟؟خونه شما خوابیده بود؟؟؟ براش فاتحه خوندم

مامانم و داداشم هم بودن

سه ماه بود ندیده بودمش

دیشب تا ساعت 3 بیدار بود حرف میزد

هنوز باورم نمیشه مرده

مامانم و داداشم هم بودن سه ماه بود ندیده بودمش دیشب تا ساعت 3 بیدار بود حرف میزد هنوز باورم نمیشه ...

عزيزم بچه هم داشت ؟

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
مامانم و داداشم هم بودن سه ماه بود ندیده بودمش دیشب تا ساعت 3 بیدار بود حرف میزد هنوز باورم نمیشه ...

مجرد بود؟؟خدارحمتش کنه دیگه پیمونه زندگیش پر شده بوده تو خواب رفته 

خدا رحمتش كنه عزيزم روحشون شاد خدا بهتون صبر بده 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
2706