2733
2739
اگه راس میگی   که خدا بیامرز ت ش    ولی   اگه دوروغ هس لطفا   تاپیک ت رو قف ...

لطف کن برو بیرون از تاپیکم 

اینجا مدال نمیدن بهم ک دروغ بگم

تاپیک زدم واسش فاتحه بخونن شب اول قبرشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اما تو خاب تا حالا تشنج نکرده بود باورم نمیشه دیگه نیس دیگه نمیتونم ببینمش

این بیماری اینجوریه اتفاقا بعد یه مدت بیشتر تو خواب پیش میاد من پدرم حتی تو حموم دستشویی پیش اومده براش داداشم مدام دنبالشه تو خوابم همش بهش سر میزنه اما یبار تنهایی تشنج کرده بود خودش خوب شده بود

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2728
لطف کن برو بیرون از تاپیکم  اینجا مدال نمیدن بهم ک دروغ بگم تاپیک زدم واسش فاتحه بخونن شب اول ...

خودت و ناراحت نكن از اين دست ادما زيادن كه فقط نيت ميكنن يه حرف چرتي زده باشن 

برات مهم نباشه 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
لطف کن برو بیرون از تاپیکم  اینجا مدال نمیدن بهم ک دروغ بگم تاپیک زدم واسش فاتحه بخونن شب اول ...

کاملا درکت میکنم منم بتازگی دخترعموی ۲۶ سالم رو ازدست دادم باور نمیشه اون یه بچه کوچیک هم داشت خدا دخترخالت رو بیامزه

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
عزیزم کنارت خوابید تشنج کرد یعنی سروصدایی نداشت؟؟

تا صب زنده بود

تا اذان صب خروپف میکرد نتونسم بخابم از صداش

من ده بیدار شدم از اتاق رفتم بیرون، 12 اومدم صداش کنم دیدم دیر کرد، همیشه از همه زودتر پا میشد

دکتر اومد گف 1ساعته تموم کرده😭😭😭

هیچکی بالاسرش نبود 

این طفلی سابقه تشنج داشت اما تو خاب نداشت 

راستی اسی نمیدونم دقیق بیماری صرع بوده یا نه اما کسایی که بیماری صرع دارن حتی دارو هم مصرف کنن اگه یه روز ناراحت بشن سریع تشنج میکنن تو خواب پدر من ده ساله اگر یک روز قرص نخوره تشنج میکنه ولی اگر حتی دوتا بخوره عصبانی بشه یا ناراحت بشه تو خواب حتما بیماری میاد سراغش اگر سرشو بلند نکنیم خفه میشه خدای نکرده

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2738
این بیماری اینجوریه اتفاقا بعد یه مدت بیشتر تو خواب پیش میاد من پدرم حتی تو حموم دستشویی پیش اومده ب ...

خیلی مواظبش باشین

خدا نکرده اتفاقی نیفته ک حسرتش بی فایدس

من دارم اتیش میگیرم

اگه همون صب بیدارش میکردم این اتفاق نمیفتاد

خیلی مواظبش باشین خدا نکرده اتفاقی نیفته ک حسرتش بی فایدس من دارم اتیش میگیرم اگه همون صب بیدارش ...

اخه شما از کجا خبر داشتین تا صبح بیدار بوده گفتین کمی استراحت کنه قسمتش این بوده