2737
2739
عنوان

می خوام با شهراتون آشنااا بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهر من قزوینه

یه شهری پر از آثار باستانی که من عاشقشم

آخ که چه لذتی داره که وقتی توی تاریخش غرق میشی

کاش زودتر کرونا بره و برای چند دهمین بار برم آثار تاریخی شهرمو بگردم

تا الان به هرچی میخاستم رسیدم..به عشقم رسیدم؛خانوم معلم شدم؛ انتقالیم هم درست شد خدایا همیشه همینطوری هوامو داشته باش
2731
دزفول

واااای😍😍😍😍❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

مشهد،اصلا حال نمیکنم باهاش.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2738
باهاش صحبت میکنم یه جا قرار بزارین باهم آشناشین😅

😂😂😂❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
من از شهرم متنفرم ن ازش تعریف میکنم ن عکس 🤦‍♀️🤦‍♀️

کنجکاو شدم، کجاس؟

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.
دعانویس کارگشایی و رزق و روزی و هرمشکلی ک داشته باشید  09351911269

میشه لطفا تو تاپیک من تبلیغ نکنین برای خودتون

ممنونم

پاینده باشید❤

خوش گذشت؟ اذیت که نشدین؟ 😊

نه چهارشنبه سوری اومدم عااالییی بود😍❤

2706