2737
2739

این داستانی که میگم واقعی هستش و از عموم هام و و اقوام پدریم شنیدم  و این طلسم تا ۷ تا نسل بعد از خانواده پدریم ادامه داره!!

هم به نحوی ترسناکه هم به نحوی طنز شایدم عجیب!

گفتم شاید برای شما هم جالب باشه 😁✔

میخوام شروع کنم هرکی حس میکنه ممکنه بترسه یا شایدم حساسیت خوبی نشون نده نخونه😁💋

من همیشه یه تایمی رو  توی خونه تنهام چون زود تر از بقیه خانواده ام به خونه میرسم  و اصلا آدمی نیستم که بخوام خیلی بخور بخور کنم و تا برگشتن خانواده سعی میکنم خونه مرتب و تمیز باشه امااا مشکل اینجاست هیچوقت این اتفاق نمی افتاد و نمی افته!!!! 

یعنی هیچ وقت خونه ی ما مرتب نمیشه و باید خودمو هلاک کنم تا اون رو تمیز کنم 

مثلا من اصلا خودم متوجه این نمیشم که خونه چطوری یدفعه بهم میریزه!!!! 

و تا به خودم میام باید سریع تمیز کنم 

تا اینکه یه روز این مسله خیلی دیگه رو مخم رفته بود و یه روز تو مهمونی (خانواده پدرم)

این موضوع رو مطرح کردم تا اینکه فهمیدم این فقط مشکل من نیست!!!

بلکه عمو هام و عمه هام زن عمو هام هم این مشکل رو داشتن ولی برای اونا یکم عادی  تر بود چون کنار اومده بودن تا اینکه خالم گفت(خالم زن عموم هم میشه😍) مگه نمیدونی داستان این نا مرتبی ها چیه؟ 

گفت پدر بزرگت (یعنی پدر بابام) یه روزی با اسب توی مزرعه در حال گشت زدن بوده  تا اینکه یهو میبینه یه زنه خیلی خیلی زیبا به طور خیلی عجیب پشتش نازل میشه ک اونم رو اسب نشسته 

(اون موقع از ما بهترون خیلی فراوان بود و این مسله یکم عادی بود براشون ولی بازم هرچیه کمی استرس انگیز بود )

بعد پدر بزرگ من هم میگه  چرا پشت من نشستی؟ اصلا کی هستی چطوری یهو نازل شدی ؟

که بلاخره اون خانم هم خودش و طایفشو معرفی میکنه به پدر بزرگم میگه به هیچکی نگو ک منو میبینی و تازه ۲ هزاری پدر بزرگم میوفته ک این خانم اصلا انسان نیس😰😰

بعدش میترسه و میگه نه من نمیخوام ببینمت از من دور شو 

اون خانم هم میگه (فک کنم عاشق پدر بزرگم شده بوده)

میگه اگه منو قبول کنی یعنی راضی به این بشی که همیشه منو ببینی میتونم کمکت کنم 

اما اگه دلمو بشکنی و منو دیگه نخای ببینی خوتو و ۷ نسل بعد از تورو نفرین میکنم 

اما خدا خیرش بده گفته بود خیلی هم بد نفرینت نمیکنم اما اینو بدون همیشه خونتون بهم ریخته میمونه و کلافه میشید  !!!!!

و این دقیقااا سر مااا اومده .

راستش اصلا نمیترسم چون خاطره ی شیرینی هم  هست انگار و چون واقعیه دیگه کاری از دستن بر نمیاد 

ولی امان از خونمون ک همیشه بیخود نامرتبه😭😰❤

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔

فک کنم منم از نسل شمامم.... ظهر خونه رو مرتب کردم .. چرت زدیم الان انگار بمب ترکیده😁😁😁

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخخ جدی؟چ جالب ولی خب ترسم داره  یعنی مرتبش میکنی میبینی بازم بهم ریخته؟خب یکی این کارو میکنه ...

اصلا نمیترسم ولی خیلییی ولافه میشم ک بیخود و بی جهت بهم ریختس

اش نخورده و دهن سوخته😂😂❤

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔

خونه مام همیشه بهم ریختس هی جمع میکنم هی بهم میریزه   مال ابجیامو   بقیه ام ابنجوره مال جاری هام و  خواهر شوهرامم  بهم ریختس هی میگن تا جمع میکنیم بهم میریزه هلاک شدیم خودمم اینجورم   همه مینالن ازاین موضوع   😒😒😒

دخترم   تو نور دیده ای منی    
2740